Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen tetoválást mindegy,...

Egy ilyen tetoválást mindegy, melyik szalonban csináltatom?

Figyelt kérdés
Olvasok itt sok olyan kérdést, és választ, hogy ahhoz, hogy szépen megcsinálják a tetoválást, érdemes nevesebb, drágább szalonba menni stb. Viszont én nem akarok semmiféle nagy művészei alkotást csak egy egyszerű 3-4 cm nagyságú hangjegyet. Ezt egy "olcsóbb" szalonban is meg tudják csinálni szépen, ugye? Ezért nem kell a legnívósabb, nagy hírnevű helyre mennem?
2012. ápr. 3. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha egy egyszerű,fekete hangjegyet,vagy hasonlót akarsz,azt még egy ügyesebb maszek(házi)tetkós is megcsinálja.

A szalonokban színvonalas munkát végeznek,de ha nem portréra vágysz,akkor ezt egy kevésbé ismert tetkós is megcsinálja.Nagyon egyszerű minta.

2012. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok neked ajánlani egy nagyon jó tetoválót, otthon szokott tetoválni, de nagyon profi a srác, rajtam is van 5 tetoválás, szóval tudok mutatni képet, hogy milyen ügyesen dolgozik.
2012. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon baráti áron dolgozik!
2012. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SzilKa ***** válasza:
Ez a minta valóban nem igényel drága, neves szalont, de a higiéniára figyelj oda, bárhova, bárkihez is mész, figyeld, higy mindent lefóliáz-e, steril csomagolásból veszi-e elő a tűt, markolatot, meg úgy általában, tiszta-e a hely! Elég szép fertőzéseket lehet összeszedni, ha igénytelen az illető, akár szalonról, akár házitetkósról van szó. Meg azért az sem mindegy, hogy milyen eszközökkel, festékkel dolgozik az illető, van egy szint, ami alá nem éri meg lemenni, mert hiába csinálja meg olcsón, ha 2 hónap múlva kikopik...
2012. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A drága szalonokban is előfordulhat rossz minőségű,halványuló festék.

Fontos a sterilitás,de nem garancia az,haelőtted bontja ki,mivan ha már használta,csak visszaragasztotta?Ilyen is van...Ha előtted sterilezik mindent,akkor biztos dolog.

Nekem is van 28000 féle sterilizáló meg alkohol,ami azért elég jó az átlaghoz képest.Mikoe első tetkóm csináltattam,házi tetkós házigéppel....azta,na az igénytelen,...:D

2012. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nyilván nem egy olyan tetoválóhoz fogok elmenni, akkor egy kapualjban gyorsan felvarrja rám :) Csak arra irányult a kérdés, hogy ezért akkor nem érdemes a legdrágább, legnevesebb helyre elmennem

2012. ápr. 3. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
ha Pécs környéki vagy, tudok ajánlani tetkóst, kb. 3000ért megvarrja rád!
2012. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
na az nyilván olyan is!
2012. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na az nyilván nem olyan, az enyémeket is Ő csinálta, több ismerősömét is, és még egyet se baszott el...


amúgy egy hangjegyen mit is lehet elrontani???


bírom, mikor megítéli abból, hogy olcsó...nincs olyan vastag bőr a képén, hogy otthon dolgozik, és több 10.000et elkérjen....

2012. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SzilKa ***** válasza:

Én pl. már láttam elrontott hangjegy tetoválást, ami két hónap után félig ki is kopott (nekem kellett kijavítani). Azért nem mindegy, hogy a tetováló milyen mélyre viszi a festéket, milyen festékkel és eszközökkel és technikával, akármilyen apró és egyszerű mintáról van is szó.

Mindenképp meg kell nézni a tetováló addigi munkáit, akár olcsón, akár drágán dolgozik, abból lehet látni, hogyan dolgozik. Ha többhónapos legyógyult eredményeket is láthatunk egy ismerősön, az a legtutibb.

2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!