Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen korban normális, hogy...

Ilyen korban normális, hogy már vannak nevetőráncaim?

Figyelt kérdés

Erre a típusú ráncokra gondolok:

[link]


Most leszek 28 éves, és már elég észrevehetőek. Mit lehet ellenük tenni? Tudtok ajánlani krémet?


2016. júl. 7. 15:12
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Normális, főleg, ha mosolygós vagy.


Használj fényvédőt a további ráncosodás megelőzéséért, de ezen kívül max a retinolszármazékok tudják valamennyire visszafordítani a ráncosodást, minden más csak lassítja, vagy optikailag/átmenetileg fog segíteni.


Gyengébb retinolkészítményeket tudsz venni recept nélkül is, az erősebbekre már recept kell.

2016. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális, de ez nem nevetőránc, hanem ránc szerintem, és nem is a nevetéstől alakul ki.

Töltesd fel bőrgyógyásznál hialuronsavval, más nem jó rá. A krém semmit sem ér, kidobott pénz. Akármilyen drágát veszel, semmit sem használ. Injekcióval viszont csodát lehet tenni.

2016. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez az injekció mennyibe kerül? Milyen gyakran kell megismételni?
2016. júl. 7. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Köbcentitől függ. Mivel csak 28 éves vagy, egy cm3 neked szerintem elég lesz. Kb. 60 ezer forint egy alkalom. Eleinte félévente, évente kell ismételni, de egyre ritkábban általában, mert a régi töltésből mindig visszamarad valamennyi. Én kb. 1-1,5 évente járok - 42 éves vagyok. De van, aki csak másfél-kétévente jár. Megéri, hiába veszel meg 5-10 ezer forint/tégelyes vagy még drágább krémeket, azok semmit sem érnek. Semmi Eucerin meg Estée Lauder nem javít érdemben ezen a dolgon, csak az injekció, az viszont látványosan és azonnal. A környezeted amúgy nem veszi észre, legfeljebb azt hiszik, kipihented magad.
2016. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet, utána fogok járni a dolognak! Azt még megkérdezhetem te hol szoktad csináltatni?
2016. júl. 7. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Priviben megírtam
2016. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkaptam, nagyon szépen köszönöm! :)
2016. júl. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!