Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyen kicsi...

Normális hogy ilyen kicsi vagyok? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, viszont csak 148 cm... :S A hirtelen megnyúlós időszakokban (hatodik vége és hetedik eleje között) nőttem egy nyár alatt 12 centit, azóta pedig összesen 2 centit nőttem. Viszont a mellem meg 70B-s szóval kicsit nagy a magasságomhoz képest. Utálom, hogy ilyen pici vagyok, mindenki ezzel viccelődik, a legalacsonyabb barátnőmnek is csak a nyakáig érek, mindenki óriás mellettem... ://
2016. máj. 31. 21:38
 1/3 anonim válasza:
Ha lány vagy nem cink
2016. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Nekem pont ideális lennél mert én 166 vagyok.. 16F
2016. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak. :) Anyum 145 centi. Van nalad kisebb. :D

En 153 vagyok. Nem vagyok en se nagy. Engem is zavart/zavar is még neha. De neha mar rendkivul elvezem. :D Nehany lany osztalytarsam magassaga: 150, 152, 149. Eleg sok kicsi van az osztalyba :). Szoval nyugi. Nem nagy ugy. :)

2016. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!