Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz ha tetszik a lányokon...

Az gáz ha tetszik a lányokon a szőr?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy miért borotválják a lábukat vagy a hónaljukat is akár, mi a baj a természetességgel?

20/F


2016. júl. 9. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát, én a hónaljszőrt elég gusztustalannak gondolom, igazából magamon is, nemcsak másokon. A lábszőrzet engem se izgat lányoknál nagyon, felőlem az se jelent gondot, ha egyáltalán nem borotválják. Egyébként minek tesznek fel az emberek ilyen kérdéseket, hogy "ciki-e, ha nekem ez meg ez tetszik"? Ha azt mondjuk, hogy gáz, akkor se fog neked más tetszeni.
2016. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kamu kérdés..egyébként azért borotváljuk a lábunkat is mert minket zavar és így igényesebben érezzük magunkat.A hónaljról meg nem is beszélve,főleg nyáron gusztustalan lenne ha meglátnék egy fiatal nőt akinek 3 centis hónalj szőre van.😑😵😝
2016. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamu.
2016. júl. 9. 20:22
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es, csak a magad nevében beszélj. Mármint ne mondd azt, hogy mi nők.


Egyébként az is érdekes, hogy egy hetero nő miért tartja gusztustalanabbnak, ha egy másik nőnek van hónaljszőre. Tök fura.

2016. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként az is érdekes, hogy egy hetero nő miért tartja gusztustalanabbnak, ha egy másik nőnek van hónaljszőre. Tök fura."


Ki mondta, hogy hetero?

2016. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ezzel arra akart célozni hogy ha egy nő nem vonzódik a másik nőhöz akkor egyáltalán miért nézi, ítélkezik felette. Mondjuk amúgy sem kellene.

Semmi undorító nincs a szőrben.

2016. júl. 9. 21:31
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális szerintem. Az egy dolog, hogy borotváljuk magunkat (én is), de egy férfinak nem kéne sikítva elrohannia, ha esetleg szőrt lát a lányokon. A szőr természetes, semmi undorító nincs rajta.
2016. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
#2 vagyok...igen hetero vagyok..nem értem miért érdekes ha undorítónak tartom ha valaki igénytelen.Egyszerűen ha már valakinek csak jobban látszik hogy borostás a hónalja azt valamennyire elfogadom de amúgy az is irritál.Nem kell olyanokat kitalálni hogy leszbikus vagyok ebből nem is értem miért ide jutottatok.Csak a nők ha már én is erre odafigyelek akkor másoktól is elvárom hogy tiszta ,rendezett legyen ha meg nem az akkor meg lenézem egyértelműen.😂 és pontozzatok megint le mert leírom a véleményem.
2016. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A tiszta es rendezett az sehol sincs osszefuggesben a szortelennel.

Nem pontoztalak.

2016. júl. 9. 22:28
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Jaaj ne mond már..ti hol éltek? Mert én olyan városban ahol ha meglátják akár csak hogy a karod szőrös már kinéznek(pl iskola) meg azért tényleg ha meglátnék mondjuk egy szórakozóhelyen is egy lányt nagy hónaljszőrrel eléggé hányingerem lenne.

Nem mondom hogy nem lenne jobb ha nem kéne vele foglalkozni mint a férfiaknak dehát ez társadalmi elvárás..főleg az én koromban(16) .Nekem sajnos ez a véleményem de lehet majd idővel változik ha érettebb leszek. ☺

2016. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!