Nem kellemetlen?

Figyelt kérdés
Szóval, nem borotválom a lábam, mert egyszerűen nem érzem rá a szükséget. Egyszerűen természetesnek találom és nem látom értelmét, hogy csupasz legyen, de manapság szinte minden lány levágja. Szoktam hordani rövidnadrágot, nyilvánosan is, na meg a fürdőruha is egy dolog, de nem érzem kellemetlennek azt, hogy szőrös. Csak azt nem tudom, hogy ez másoknak az? Visszataszítónak gondolhatják? A hónaljamat persze borotválom, mert az valóban az, de a lábbal szerintem semmi gond, ráadásul nekem szőke, szóval nem igen látszik. Szerintetek?
2016. júl. 10. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért, utolsó borotválás után annyira viszketett a lábam, hogy álmomban kikapartam, reggelre vérpöttyös volt a lepedő. Most vagy ez, vagy eléggé felnőtt a világ egy kis borostához.
2016. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem zavar és szőke ne foglalkozz vele. Milyen idős vagy?
2016. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat, nem tudom... talan meg igy nyaron nem annyira visszataszito, de pl. nekem a combomon vekony, szoke szalak vannak es meg azok is atutnek telente a harisnyan, es az mar eleg undorito. De nem tudhatom, te mennyire vagy a noies oltozkodes hive, ha ennyire naturban tolod, meg hogy ez mennyire zavarna teged a leirtak alapjan :D.
2016. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, megnyugodtam. Egyébként 15 éves leszek. Öltözködés pedig leggings/rövidnadrág + póló. Szoknyát csak ünnepen veszek fel, de nem szokott átütni a szőr a harisnyán, szóval minden rendben. ~
2016. júl. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!