Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti ezeket a...

Lányok, nők! Ti ezeket a dolgokat egy héten milyen rendszerességgel csináljátok?

Figyelt kérdés

-hajmosás

-szemöldökszedés

-szőrtelenítés intim részeken, lábom, hónaljon, karokon, arcon

-testápoló

-bőrradír

-talpak ápolása(radír, krém, sarokreszelés stb.)

-körömfestés

Légyszíves a korotokat is írjátok le!


2016. júl. 10. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hajmosás 2x hetente


Szemöldökömet nem szedem,természetesen,dúsabban szeretem(úgyis most ez a divat),de nyilván összenőni nem fog,annyira bőven nemis sűrű


Szőrtelenítés borotvával hónaljon minden nap,lábon és intim részeken 2-3 naponta(télen lábat ritkábban is lehet:),karokon 2 hetente,bajusz is kb hetente-kéthetente - teljes gyantáztatást is szoktam kb 4 havonta,azután 1-2 hónapig jóval ritkábban borotválok


Testápoló minden nap


Bőrradír és talpápolás hetente 1x


Körömfestés havonta 1x manikűrösnél,lábamon magamnak festem kedvem szerint

20L

2016. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hajmosás: heti 2 alkalommal

Szemöldökszedés: mikor látok olyan szálat ami nem illik a képbe, sajnos sötét szemöldököm van, így nagyon látszik ha elkezd nőni, amint lehet, kitépem

Láb/kar borotválás: 2naponta

Hónalj borotválás:naponta


Szőrtelenítés intim részen: Szeméremdombomról gyantázom (ott nem olyan fájdalmas) azt elég kb 2hetente, többi részt meg heti 2-3x borotválom

Arc szőrtelenítés: Kb heti 1x csipesszel

Testápoló: Nem használok, elég puha a bőröm a tusfürdőmtől

Bőrradir: Heti 1-2x

Talpak ápolása: Heti 1, van hogy másfél hetente

Körömlakkot nem használok.

2016. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hajmosás: Heti kétszer, vagy háromszor. Attól függően, megyek-e valami fontos helyre.


Szemöldökszedés: Amikor eszemben van, vagy sminkelés közben meglátom, hogy megnőtt. Kb. kétnaponta.


Szőrtelenítés: Intim részen kb. hetenre, lábon is, hónaljon kb. három naponta, máshol nem szőrtelenítek.


Testápoló: Télen majdnem minden nap, nyáron csak a lábamat, kb. hetente. Nem érzem akkora szükségét ilyenkor.


Bőrradír: A zuhanyban, nem minden nap, de majdnem.


Talkpak ápolása: Amikor fürdök, kb. hetente.


Körömfestés: Most nem festem, de amikor festettem ,akkor szigorúan hetente.


18 vagyok.

2016. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hajmosás heti 1. Fenék alá ér. Amikor megmosom, még illatos a 3/4-e, csak a hajtőnél nem friss és picit lapul, de csak minimálisan zsíros ott is (kb. mint másnak kétnaposan - ahogy nőtt úgy lett egyre szebb és kevésbé zsírosodó). Nyáron van hogy sima vízzel azért gyakrabban leöblítem.

Szemöldök kb. havonta. Ha látok kósza szálat, előkapom a csipeszt.

Szőrtelenítés hetente epilátor lábon, kéthetente bikinivonalon, beljebb csak trimmelve van.

Hónalj, kar havonta epilátor. Hónaljamon konkrétan pár szál van ~15 év epilátor után, mindig azzal szedtem. Karomon pedig fél centiig nem zavar (sötétszőke pihe).

Arcon nem kell.

Testápolót nem használok, max. télen. Kézkrémet naponta. Arckrémet, szérumot, fényvédőt nappalra naponta.

Bőrradír nuku. Helyette masszírozó, hámlasztó mosdókendő.

A talpamat is csak fürdés közben "ápolom".

Körömfestés nem az én világom. Szökőévente veszek párat, majd rám szárad kb. használatlanul, mert megfeldkezem. Vágás, formára reszelés hetente.

30N

2016. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hajmosás: heti 2×


Szemöldök: nem is tudom,amikor látom,hogy nőtt oda,ahova nem kéne,akkor kiszedem,de valamikor nem is rögtön szedem ki,mert nem olyan éles és precíz a szemöldököm vonala,hogy feltűnően ronda legyen,ha van pár szál pluszban


Szőrtelenítés

intim részeken: havonta 1× gyanta a kozmetikusnál

láb: borotva ,attól függ,nyáron kb 2 naponta,de ha nem megyek sehova 3 napig,akkor meghagyom 3 napig .télen heti 1× kb

hónalj: epilátor kb hetente,másfél hetente 1×

máshol nem szőrtelenítek


Testápoló:

Hát ezt nem tudom ,időtől,évszaktól függ.


Bőrradír: havi 1×


Talpak ápolása:

Korábban semmi baja nem volt a talpamnak,de idén ,amióta magassarkút hordok sajnos elkel az ápolás,így heti 1× lábfürdő ,habszivacs, krémezés meg 2 naponta kb


Körömfestés:

Heti 1×


21L

2016. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hajmosas heti 1

Szemoldok valtozo, inkabb az van h par naponkent kiszedek par szalat

Szortelenites labon ket hetente, intim tajon kethavonta de csak olloval, arcon valtozo legyen mondjuk havonta, karon soha, hónaljon naponta/ketnaponta

Borradir heti ketszer

Testapolo telen van hogy nalonta, nyaron nem kell

Kormot nem festek max a labamon (havi 1)

Sarokapolas evi 1

36 vagyok

2016. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hajmosás: kétnaponta

Szemöldökszedés: szálanként, amikor kinő (1-3 nap)

Szőrtelenítés láb, hónalj, kar: naponta

Szőrtelenítés intim részeken: 2-3 naponta

Testápoló: reggel-este

Bőrradír: heti 2X

Talpak ápolása: nyáron 2 naponta, télen hetente

Körömfestés: amikor már csúnya az előző (2-4 nap)


21/L

2016. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hajmosás heti egyszer.

Szemöldökszedés heti egyszer.

Szőrtelenítés lábon, hónaljon 2 naponta.

Testápolóra nincs szükségem.

Bőrradír 2 hetente egyszer.

Talp, havi egy.

Körömfestés szinte soha.

30

2016. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

- Hajmosás heti 2 alkalom, nyáron 3.

- Szemöldökszedés naponta. Mindig van egy-ket szál, és mivel sötét a meg erős is, eléggé feltűnő tud lenni.

- Intim részen kétnaponta borotválom, a lábamat és a karomat is. Hónalj minden nap, bajusz gyanta kb. 2 hetente van.

- Testápolót minden nap használok, kivéve nyáron mert elég izzadós vagyok, ragadok anélkül is. :D

- Bőrradír heti 2x.

- Talpak ápolása heti 1 alkalom, plusz ilyenkor csinálom meg a körömágyakat is.

- Körömfestés kézen heti 1-2 alkalom, a lakktól függ, hogy meddig bírja. A festés előtt még a körömágyat is visszatolom, kéthetene meg polírozni is szoktam a körmöm felszínét. A lábamon csak két hetente festem a körmöket, mert ott lasabban nő a köröm, meg ugye nincs annyi fizikai hatásnak kitéve mint a kéz, emiatt egyáltalán nem pattogzik le.


21/L

2016. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Hajmosás: heti2

szemöldökszedés: nem szedem, csak ha látok 1-2 kósza szálat.

szőrtelenítés: ahogy kedvem tartja

testápoló: minden nap

bőrradír: mosdókesztyűvel naponta, erősebb bőrradírral hetente 1x.

lábfej: heti1 radír + testápolás minden nap

körömfestés: nem festem


24

2016. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!