Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzó a szalagavatón?

Fogszabályzó a szalagavatón?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóm lesz, a szalagavatóig nem veszik le. Még a tablófotózásnál is rajtam lesz, sőt a ballagáson is!!

Vélemények? Tanácsok?



2016. júl. 10. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ne nevessí
2016. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi ilyen bajom nem volt, mert én zárt szájjal mosolygok. Ha te nem, akkor választhatsz, hogy megtanulsz (persze nem lesz olyan természetes egy műmosoly) vagy elfogadod, hogy életed azon korszakába beletartozott a fogszabályzó. Nincs benne ciki, szerintem nagyon király, amikor valaki fogszabival teli szájjal mosolyog, önbizalmat sugároz. :) Tehát fej a fejjel, elő a mosollyal!


Ui. Attól, hogy nekem addigra levették, életem sok fontosabb eseményén velem volt a fogszabályzóm, vagyis rajtam, és ugyanúgy nevetek, beszélgetek a képeken, önfeledt vagyok. Nem bánom, nem tartom cikinek és jó időszakként tekintek rá.

2016. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez is egy olyan dolog, amiről azt hiszed, hogy a világ legnagyobb problémája, pedig igazából senkit nem izgat (negatív értelemben).
2016. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal szebb lesz, mint a kusza fogak. Nyugi, nem ciki a fogszabályzó. :)
2016. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!