Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az ideális...

Szerintetek milyen az ideális férfi külsőleg?

Figyelt kérdés

Az ideális férfi képét kellene megfestenem.Én a kinézetet kaptam (etika) és több nő véleményére vagyok kíváncsi.Kérlek titeket írjátok le ki nektek a "top5" (1=aki a legjobban nézki,5=aki bejön de nem annyira) Válasszátok szét őket kategória szerint! A kategóriák a következők lennének: sztár (lehet külföldi színész,énekes),magyar híresség,politikus (inkább magyar),sportoló (külföldi) és egy történelmi személyiség.Mindegyikből nevezzetek meg 5-öt!

Előre is köszönöm :)


2010. ápr. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen: [link]
2010. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez így nagyon nehéz...mindegyikből 5-öt!!! Összesen ha 5-öt össze tudok hozni
2010. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha egyből tudtok az is jó.Vagy akár egy is elég.Csak valami kiindulópontom legyen =)
2010. ápr. 15. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ezt így tényleg nagyon nehéz...de megpróbálom leírni hogy(szerintem)milyen az ideális férfi külsőleg.Viszonylag legyen magas(170-190 cm között),izmos,kisportolt testalkatú,de ne az az izomagy típus.Ha van rajta egy kis háj,"fognivaló",az sem baj:)Nekem a barna/fekete hajú,barna/barnászöld szemű férfiak tetszenek kreol bőrrel,de ha kissé fehér az sem baj,ettől még lehet jó pasi:)Arcszőrzete ne legyen,max.borosta,és ne legyen egy csupasz csiga(hónalj+intimet szőrtelenítse,aztán annyi).

Hírességek közül egy párat tudok csak mondani pl.Kucsera Gábor,Brad Pitt:),Robert Buckley,Josh Duhamel.Most csak ennyi jutott eszembe.

De ez csak az én véleményem.Egyébként szerintem a legtöbb nőnek a férfias férfiak tetszenek,tehát ez legyen a fő szempont!:)

16/L

2010. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
sztár kategória: Justin Bieber,Robbie Williams,Justin Timberlake,Zac Efron,Robert Pattinson magyar hírességből csak Fenyő Iván,Csányi Sándor,BMF(asszem) énekese Nick
2010. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!