Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít csúnya orrnak?...

Mi számít csúnya orrnak? (lánynál)

Figyelt kérdés
egy 14éves lány vagyok, és olyan ronda az orrom szerintem...szemből egyáltalán nem látszik de féloldalról meg oldalról kampós,görbe, nem is tudom milyen. Mit csinájak?:(
2010. ápr. 15. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
ha nagyon kell, feküdj kés alá :D bár semmi értelme nincs. szal fogadd el :)
2010. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
hát, el kell, hogy szomorítsalak, de szerintem nem igazán tudsz vele mit csinálni. :( ha vigasztal, akkor gondolj arra, hogy valaki még rosszabbul járt,mint te! például nekem is nagy orrom van. nem kampós, hanem szabályosan nagy!
2010. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Először is: linkelj be képet és megmondjuk, hogy szerintünk is csúnya-e!


Másodszor: A szépség relatív, ezért nehéz eldönetni hogy mi a szép és mi nem... Amúgy meg az számít csúnya orrnak, ha nincs :D

2010. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Erre azt mondom: szard le!

Nekem is nagy orrom van. Na és? Szép vagyok azzal is :)

És nem ez számít hidd el nekem. Nem tudom hány éves vagy, mert ha 14-15, pár év múlva úgyis rájössz, h nem ez a fontos.

2010. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem kezdj el megbarátkozni vele....mert ha átplasztikáztatnád nem biztos h jol állna az új az arcodhoz...inkább torodj bele :))
2010. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen orr nemcsak elcsúnyíthat - de akár karakteressé is teheti az arcod. Nézd meg Uma Thurmant, milyen orra van, mégis egy igazi szépség, a maga egyedi módján. Ha mégsem sikerül elfogadnod magad, használhatsz praktikákat: pl az egyenes fufru felhívja az orrodra a figyelmet, úgyhogy azt került, a hullámos haj pedig lágyítja a vonásokat, úgyhogy mehet minden mennyiségben;)
2010. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is utálom az orromat, annyira csúnya...

a barátom viszont imádja! meg ilyen orr nélkül annyira tucat lennék hogy... auuu

2010. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:) semmiképp sem szeretnék kés alá feküdni...14 éves vagyok:D de egyébként se, igazából csak oldalró zavar nagyon, mert ugy tényleg csúnya. Meg attól félnék igazán, hogy a fiúknak nem teccik:/ undorodnának tőle...
2010. ápr. 16. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsi, pisze,rovid orrok a csunyak.
2010. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!