Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya a hófehér bőr-sötét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a hófehér bőr-sötét haj párosítás egy lánynál?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, mert csomó embertől azt hallom, hogy a barna bőr a legszebb. Nekem hófehér bőröm van és hozzá sötétbarna, hullámos hajam, nagy szemem, kis orrom, telt ajkaim. Azt mondják, különleges arcom van, de mégis mindig az agyonszolizott lányokat preferálják. Az osztályom tele van agyonsminkelt, barna bőrű lányokkal és mindenki értük van oda. Ha ők tesznek fel pirosítót, szépek lesznek, de ha én, akkor totál úgy nézek ki, mint egy porcelánbaba. Nem tudok lebarnulni, mert csak leégek, szoláriumba meg nem akarok menni, mert a 16 éves bőrömet tönkretenné. Néha úgy érzem, hogy a barna bőrű lányok sokkal szexibbek, én meg nem, mert sápadt az arcom és nem tudok ellene tenni.Még a legvilágosabb alapozó is barna a bőrömhöz képest, ezért nem is tudok használni. Én nem akarom magam megváltoztatni, mert ha a hajamat befesteném, eltöredezne, a bőrszínemen meg nem változtathatok. Egyszer egy srác azt mondta, hogy nagyon szép vagyok, de a fehér bőröm valahogy "taszítja", mert úgy nézek ki, mint aki az Alkonyatból szabadult. Még ha szép is az arcom, nem leszek olyan szexi, mint egy barnább bőrű lány. Van olyan fiú, akinek egyáltalán tetszik ez a fehér bőr-sötét haj párosítás?
2010. febr. 27. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj ez miatt! Én is fehér bőrű vagyok, soha nem szoliztam. És ha piszkálnak is miatta, mindig lerázom őket azzal, h én arisztokratikus fehér vagyok. :)
2010. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

az ember színe fehér.ennyi

23/ff

2010. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

nem csúnya a fehér bőr, nekem is fehér és sötét a hajam... a páromnak tetszem:] bár lehetne szerintem sokkal fehérebb mert ez igy csunya..:S

de szoliba semmi képp sem járok soha.

sztem örülj a szép bőrödnek, másokat meg le kell szarni.


én az albínókat tudom nagyon irigyelni a k.va szép fehér bőrükért =((( annyira széééépek*-*


16/L

2010. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Csak nyugi ! Nekem biztosan bejönnél! Csak már sajnos túl öreg vagyok hozzád. Ne foglalkozz másokkal, fontos a saját egészséged. Légy természetes szépség !
2010. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyat, hogy egy fiút a fehér bőr taszított volna, de ha van is ilyen, egészségére. Nekem is fehér a bőröm, és sötét hajam lenne, csak én szőkítem. Soha senkit nem zavart. Szoláriumba meg nem éri meg elmenni szerintem, mert hamarabb elöregszik tőle a bőröd. Majd a hude szexi barna osztálytársaid, ha szoliznak, 17 évesen 25nek fognak kinézni, de az már nem lesz olyan szexi... :)
2010. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem pl nagyon teccenek a fehér börü lányok, szerintem sexi, és különleges manapság, föleg ha azt mondod szép arcod van, egy aranyos arc fehér bör, sötét haj nagyon be tud nekem jönni. Pl szerintem ha szöke hajad lenne hozzá, az sokkal gázabb lenne.. De ha raksz fel képet, konkrétabbat is tudunk mondani, az ien kérdések neccesek igy látatlanba. 17*f
2010. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép fehér porcelán bőr és sötét haj sok pasinál nyerő! Gondolj csak Hófehérkére ő szerinted csúnya volt?:) Meg pl a gyönyörü és abszolút nőis Dita Von Teesennek is fehér bőre és ében fekete haja van!
2010. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mikor ránézel a 16 éves szolibarna, sminkes osztálytársaidra az járjon a fejedben, hogy mikor ők 25 évesek lesznek a bőrük kb 30nak fog látszani... míg a te bőröd akkor is szép lesz. Lehet, hogy most kellemetlenül érint, de hidd el az életben nem kell mindenkinek megfelelni és nem másokhoz kell magad mérni. Semmi esetre se tedd tönkre sem a bőröd, sem a hajad... 20-21 évesen kifejezetten vonzani fogja a pasikat az ápolt szép bőr és haj.
2010. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj! Nagyon szép lehetsz, még jó hogy jó párosítás. Most gáznak érzed, hogy különbözöl az átlagtól, de nagyon fognak rád irigykedni (ha még nem teszik), amiért egyéniség vagy.
2010. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló: te egy náci suttyó vagy!


Amúgy miért lenne csúnya? Nekem is sötét hajam és fehér bőröm van, és nagyon szeretem. Amikor gimis voltam, nálunk egyáltalán nem volt divat a szolárium. Senki nem járt, napon barnultunk a strandon.

Annyi, hogy vigyázz rá nagyon! Én pl egész nyáron, és télen síeléskor is 50-es faktorú krémmel kenem. Ugyan nem szokott leégni, de azt se akarom, hogy barna legyek, mert tudom, hogy a napozás csökkentésével lesz legkevesebb ráncom később. Többet ér, mint bármelyik több tízezres ránctalanítókrém.

A szolis bőr egyszerűen természetellenes. Főleg télen.

Hidd el, sokan buknak a porcelánbabákra:)

A pirosítóról meg annyit, hogy tudni kell használni. Kozmetikus majd elmagyarázza.

2010. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!