Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 eves fiu vagyok, sok lany...

18 eves fiu vagyok, sok lany mondja nekem hogy cuki vagyok, szep a szemem es hasonlo bókokat, de nem tudom mire véljem, a lányoknak tetszenek a cuki fiuk?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek a cuki fiukról? nektek tetszenek a cuki fiuk?

2016. júl. 13. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszenek...
2016. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy kérdés, lesz ami lesz ennyi! Kérdezd meg tőlük, akarsz egy ilyen cuki fiúval ágyba kerülni? Vagy szval érted, és rájössz mire fel mondták, a kezdő témát a lányok bedobták neked!
2016. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
TRAP!
2016. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
es ti lenétek parkapcsolatban egy "cuki" fiuval ?
2016. júl. 13. 17:48
 5/12 anonim válasza:
Én nem, de a te korosztályos talán igen. 20/N
2016. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pont egy cuki fiúval vagyok kapcsolatban... már rég óta, másfajta nem is jöhetne szóba. 30L
2016. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de ti mit értettek abban ha mindjatok egy fiunak hogy cuki? mi fog meg benne?
2016. júl. 13. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Cuki és cuki között is van különbség. Nálam két dolgot jelent:


cuki 1.: Aranyosak a cselekedetei és ahogy velem bánik, nem a srác külsejére utal a jelző.


cuki 2.: Ha ránézek az öcsém és kis haverjai jutnak eszembe, 15 év múlva talán férfias lesz.


Cuki 2-vel nem járnék, ha a korosztályomból egy srác 15-nek néz ki az nem valami vonzó.


21/L

2016. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A "cuki" fiú nekem ilyen: kedves, aranyos, úriember, folyamat elpirulok tőle, bemutatható a szüleimnek, nem bunkózik.

Emellett a cuki fiúk olyanok akikkel fennt lehet tartani egy hosszabb párkapcsolatot.

2016. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Igen,a lányoknak bejönnek a cuki fiúk. És a cuki alatt egyrészt azt értik, hogy ari pofid van (gondolom),hogy kedves vagy,megértő, figyelmes meg ilyenek. Én is ilyen tipúsú fiút szeretnék... :$
2016. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!