Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Selena Gomez régebben volt...

Selena Gomez régebben volt szebb vagy most?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Régebben.

Most (nem tudom, hogy mitől) olyan furcsa lett, mintha el lenne torzulva az arca.

2016. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, én is így látom. de pl a varázslók a wawerly helyből c. sorozatban az elején nagyon szép de kicsit kislányos a végén pedig felnőttes de nem tudom még sem tetszik annyira, mint régebben..
2016. júl. 14. 10:44
 3/8 A kérdező kommentje:
meg mostanság kicsit mű lett, nem olyan természetes szépség, mint régebben
2016. júl. 14. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szép-szép, de nekem sosem tetszett. Számomra bizarr a külseje, olyan mintha egy kislány arcát egy felnőtt nő testére tették volna.
2016. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindig is kislányos arca volt, gondolom most próbálja kompenzálni a sok sminkkel.

Néztem róla egy friss képet, tényleg torz arca van egy kicsit. Mintha összenyomták volnaO.o

2016. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen :s pedig én imádtam a kislányos arcát, olyan édes és gyönyörű. de ez a sok smink meg ez az új öltözködés.. nem igazán tetszik
2016. júl. 14. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak, ha neki ez tetszik, akkor nyugodtan, amúgy szerintem most szebb, mármint ha nincs rajta műszempilla meg annyi smink, azért azóta 7év eltelt kb, nem várhatja el tőle senki, hogy legyen örökké kislány.
2016. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
régebben16-17-18-19 éves korában volt a legszebb,de sztem 17 évesen volt a legtutibb!!
2016. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!