Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nőjek? Segítség!?

KillerGrace kérdése:

Mit tegyek hogy nőjek? Segítség!?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és semmi alakom nincs. A mellem szerintem semmit nem nőt négy év alatt sem és nem túlzok semmi mellem nincs. Fenekem az még istenes de így meg még aránytalan is.Van hogy sokat eszek de úgy csak a hasamra hízok. Nem tudom mit kéne tennem? Mit egyek? Mennyit? Vagy esetleg a gyúrás segítene e valamin és ha igen akkor hogyan? Bárki ha tudd hasznos tanácsokkal szólgálni azt meg köszöném és sajátos tapasztalatok is érdekelnek!

2016. júl. 14. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó alakot akarsz, akkor végezz súlyzós edzést. Étrendet és edzéstervet találsz a shop.builder.hu oldalon. Viszont a melleiddel nem tudsz mit kezdeni, ez egyszerűen genetika.
2016. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd megnézem. Tudsz esetleg konkrétan ,,súlyzós edzést"?
2016. júl. 15. 00:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget meg hús. Meg sportolj sokat.
2016. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!