Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok ezért nem merek...

Csúnya vagyok ezért nem merek levetkőzni mások előtt, küzd még valaki ezzel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se vékony ,se szép. Strandra se merek kimenni, és félek ha esetleg valamikor lenne párkapcsolatom akkor a párom előtt se mernék majd levetkőzni mert ,hogy ő is csúnyának látna.

16/l



2016. júl. 16. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányok többsége ezzel küzd, feleslegesen. :-D
2016. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ex barátnőm ilyen volt. Aztán sikerült vele viszonylag legyőzetnem ezt, de sokat kellett győzködnöm, hogy elhiggye nekem, hogy én tényleg szépnek látom :) Keress te is ilyen embert aki szeret neked bókolni, meg mindig azt érezteti veled, hogy jó vagy. Aztán egy idő után már magadtól is menni fog :)
2016. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Köszi csak ilyen ember nagyon nincsen... sőt egyáltalán nincsen, legfeljebb olyan volt aki bántott
2016. júl. 16. 18:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kiváncsi lennék rád! f.
2016. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
én is ilyen helyzetben voltam, hogy nem tartottam magam szépnek, aztán összejöttem egy pasival és nagy nehezen elhitette velem hogy szép vagyok, és akkor elhittem és tovább nem adtam magamra, mert jaj de jó neki tetszek már mind1. Aztán szakitottunk elkezdtem edzeni, fodrásznál voltam, egy kis smink és bánhatja hogy kidobott. :) szerintem fogadd el magad ugy ahogy vagy, kezdj eddzeni akár otthon (guggolás, vagy futás, séta az erdőbe, bicigli) tudom nehéz de megéri:)
2016. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pinkpancser ***** válasza:
Hallgass az 5-ös válaszolóra! Sokat tehetsz azért, hogy jobban nézz ki!
2016. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem :)

17L

2016. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor azért nem fogsz megtetszeni senkinek. Próbálj változtatni magadon, ha magabiztosabb leszel, szeretni fogod önmagad, mások is látni fogják ezt és máris vonzóbb leszel.

Strandon meg ne érdekeljen már mások véleménye. Szórakozni mész, azért hogy jól érezd magad. Ha a kórosan túlsúlyos nők aprócska bikiniben parádéznak a vízben, akkor bárki megteheti. (Nem, nem bántom a kövéreket, csak elítélem mikor valaki már egészségtelenül túlsúlyos és még tömi magába a hamburgert plusz 2 számmal kisebb bikinibe szorítja magát->bocsi az OFFért)


Nem vagy egyébként egyedül a problémáddal. Tényleg azt tudom tanácsolni, hogy valahogy fogadd el magad. Akár változtatással, akár anélkül. Egy nap találsz olyat, aki szeretni fog és valóban elhiteti veled, hogy gyönyörű vagy:)

2016. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Változtass magadon ha nem tetszik valami. Ha levetkőzni nem mersz akkor a testeddel van gond, ami könnyen alakítható sporttal, edzéssel.
2016. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!