Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egyik nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik nap gyönyörűnek látom magam, máskor csúnyának?

Figyelt kérdés

Ez más lánnyal is így van?Alapjában véve csinos,sportosan vékony,sokak szerint szép arcú lány vagyok.Rengeteg pasinak bejövök,jó csajnak tartanak,szóval lényeg a lényeg,nincs okom panaszkodni.De akkor mégis miért van ez az ingadozás?:/ Egyik nap kicsattanok az önbizalomtól,másik nap csak a hibáimat látom.

20L



2016. júl. 1. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Velem is ez van ! Egyesek szerint lelki okok miatt van ! De en nem tudom ! En is vékony vagyok , Es csinos , jo az alakom ! De nem tudom !

14L

2016. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Lányok! Mellékeljetek egy-egy képet! Úgy könnyebb véleményt mondani.
2016. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsírosodik a hajad, nem fog úgy állni és ezért.
2016. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok vele. Szintén vékony vagyok, csinosan öltözködöm, szép arcúnak tartanak, bejövök a fiúk/férfiak többségének. Én viszont néha egész szépnek látom magam, néha úgy sétálok az utcán, hogy úgy érzem, jól nézek ki/nincs velem gond, de máskor meg "bujdosnék", hogy még csak ne is lássanak, annyira nincs semmi önbizalmam a külső vonásaimat illetően sem.

20/L

2016. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Bár én az esetek többségében csúnyának látom magam..

19/L

2016. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

najó hát akkor én jövök azzal hogy nekem nincs szép arcom a fiúknak sem jövök be, de azért még néha én is csinosnak látom magam, aztán meg rondának. nálam valszeg az utsó az igazi :D

de amúgy sok minden miatt láthatod így. hangulat, vagy éppen mielőtt megjön azelőtt valahogy sokan csúnyának látják magukat:) de ne aggódj ilyenkor menj el a tükörtől, és tudd le annak, hogy most egy ilyen napod van. majd máskor nézz bele, amikor már máshogy látod a dolgokat:)

2016. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!