Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy milyen...

Honnan tudhatom hogy milyen hajszín áll jól nekem?

Figyelt kérdés
Most barna a hajam de szeretném befestetni.Barna szemem van és fehér a bőröm is..a szőkén gondolkoztam de nem vagyok benne biztos hogy jól fog állni.

2016. júl. 17. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek az a hajszín áll jól, amivel született! Felesleges károsítani a hajat!
2016. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a taaz.com-on kipróbálhatod
2016. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom,hogy befesd. Speciel én azért küzdök, hogy ne hulljon ki az összes. És miért? A festéktől! Teljesen tönkrevágta a hajam. A fele sincs már meg. Ha visszaporgethetnem az idot akkor soha de soha nem festenem be.


De ha már elhatároztad és minden áron festetni fogod akkor szerintem jól állna egy vörösesbarna, mahagóni szín. Esetleg egy sötétszőke.De ahhoz lehet le kell szívatni a hajad ami nagyon káros.

2016. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!