Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép az idei Miss...

Szerintetek szép az idei Miss World Hungary nyertese, Gelencsér Tímea?

Figyelt kérdés

Szerintem gyönyörű, végig neki szurkoltam.

[link]

[link]


2016. júl. 17. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor "foggal" mosolyog kifejezetten ronda.

!személyes vélemény!

2016. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szép. A tavalyi volt érdekes nekem.
2016. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából azt nem értem hogy miért kerültek a döntőbe olyan lányok akiknek volt már plasztikai műtétjük? A jelentkezésnél ki volt írva hogy olyan lányok jelentkezését várják akiknek mindene természetes,nincsenek akt képeik/videóik stb. Idén nem is egy lánynál,sőt a nyertesnél is lehetett látni hogy a mellei nem eredetiek. A kérdezőnek hogy választ is adjak, Gelencsér Tímea igenis szép lány, viszont nem látom benne azt a különleges szépséget amivel a világversenyen bármilyen helyezést el tudna érni. Miután láttam hogy ki az az 5 lány aki még versenyben van, onnantól a Gelencsér Tímeát én az első 3-ban képzeltem el de nem első helyezettként. Nekem a 2 kedvencem a Bianka és az Eszter volt (viszont Eszternél is csalódást okoztak nekem a plasztikázott mellei...). Valószínűleg a zsűri azért is döntött így mivel Tímea nem csak külsőleg volt meggyőző, hanem belsőleg is sokoldalú lány. Tanult, intelligens, jól beszélhet angolul stb. Tehát amire szükség van a világversenyen a külső szépségen kívűl... Bár szerintem Tímea nem fog sokáig eljutni azon a versenyen és ezt nem gonoszkodásból vagy irigységből mondom,egyszerűen így látom. Szép lány, de sok hozzá hasonló lány van, semmi különleges.
2016. júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szép-szép, sok nőhöz képest szép, de semmi extra. A 15-ös számú lány volt talán kiemelkedő, de ugye nem csak külső alapján ítéltek.
2016. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem szép.
2016. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor fogakkal mosolyog az nem tetszik, amugy meg szep
2016. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Számomra olyan tucatarca van, viszont szimpatikus. De hogy egy átlagos ruhában fel nem tűnne, az tuti! Olyan havercsaj-féle.
2016. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nem különlegesebb mint a többi lány.

Egyszer annyira megnéznék egy olyan szépségversenyt ahol csak olyanok indulnak akiknek nem volt plasztikai műtétjük, és direkt csak úgy versenyezhetnének hogy nincsenek kisminkelve. Kiváncsi lennék egy ilyenre.

2016. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Én meg egy olyan versenyre lennék kíváncsi, ahol nem fikázzák a nyertest az emberek, de úgy látszik Magyarországon ez lehetetlen. Ha megnézzük egy másik nemzet versenyzőjét, lehet hogy szebb, de lehet az is, hogy csúnyább Timinél, viszont senki nem fikázza, hanem szurkolnak és örülnek neki. Itthon kb 20 kommentből egy az ilyen, a többi csak a hibákat keresi, és ez elkeserítő....

Amúgy szerintem is szép lány :)

2016. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Én most látram először az exatlonba

Szép!

És neki szurkolok

2019. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!