Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik mikróban vagy forró...

Létezik mikróban vagy forró vízben felmelegíthető konzerv típusú meleggyanta?

Figyelt kérdés

Vagy olyan, amit biztonságosan és hatékonyan lehet ezekben felmelegíteni és úgy használni?

17/L



2016. júl. 19. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én forró vízben melegítem a görgőfejes gyantapatronomat, elvileg a simát is fel tudja melegíteni a forró víz, de jobb ha kisebb kiszerelés, hogy teljesen át tudjon melegedni.
2016. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a gyantapatronról milyen véleményed van? Használ?
2016. júl. 19. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen megfelel, leszedi a szőrt tökéletesen, de mostanában inkább epilálok, mert az gyorsabb és nem kell megvárni, hogy fél centis legyen rajtam a szőr. De alapvetően jó és olcsó módszer a patronos gyanta.
2016. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen gyantát melegíthetsz bárhol, csak figyelni kell rá hogy milyen edényben van. Pl konzervet nem szabad mikróba rakni, de ha kiszedsz belőle és másba rakod akkor melegítheted mikróban is. Forró vízbe lehet konzervet rakni, ahogy tűzhelyre is lehet konzervet rakni. Biztonságosnak mondjuk nem biztonságos, mert nem tudod a hőfokát és megégetheted vele magad. Ezért jó ha veszel egy gyantamelegítőt, az megfelelő hőfokig melegít mindig és melegen is tartja a gyantát.
2016. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!