Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ötleteket kérnék hogy mit...

Ötleteket kérnék hogy mit kezdhetnék a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eléggé furcsa kérdéssel fordulok hozzátok.

Jelenleg eljutottam arra a pontra hogy már van egy kis hossza a hajamnak de fogalmam sincs mit kezdjek vele vagy mit lehetne..

Viszont a fodrászhoz menésnek is eljött a ideje s eben is tanácstalan vagyok.

Így szeretném kérni a segítségeteket hogy esetleg mit kellene kezdenem innentől a hajammal.

Levágatni nem akarom elvégre hosszúra utazom de én semmit sem tudok vele csinálni vagy mit kezdeni.. mondhatnám hogy aki akarja kedvére szórakozhatna vele... :D

De emellet tanácsot kérnék mert fodrászhoz mennék aki tuti belenyírna kicsit a vége miatt nomeg mivel hajszínt is váltanék világosra szintén lenne egy kis dolog de kíváncsi vagyok ti mit kezdenétek eme hajjal.

Fiúk lányok tanácsa jöhet lekezelő kommentek nuku mert cosplayek miatt van hosszú hajam mert nem szeretem ha parókába kell cosplayelni.

De inkább lányok tanácsa ötlete esetleg levelére mert elvégre jártasabbak benne.


[link]


[link]


20/F



2016. júl. 22. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó a hajad, csak valahogy így kéne hordanod: [link]

Jobban állna. Annyi hogy középen elválasztod, kis hajwaxal ilyen formára állítod és kész. Idővel hozzászokik a hajad és magától is így fog állni.

2016. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ehhez a hajhoz mit szólsz? [link]


Egy kis szakallat kell noveszteni: [link]


Vagy copfozd fel. Baratomnak is olyan,es neki nagyon jol all: [link]

2016. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Uuuu jah. Az uccso válaszoló utolsó linkjében ahhh. Szerintem az bárkinek jól áll és tök dögös
2016. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos üdv és köszi a ötleteket de a copf-ot nem tudnám megcsinálni.. :D a szakáll meg már úgymond megkezdve csak nekem nem akar annyira nőni O.o

Így Csak türelmesnek kell lennem addig is még bőven nő még O.o bár sokszor mondják hogy minttha metálos vagy rockos lennék O.o ugyanis ha sétálok akkor nagyon szét van pont mint egy lánynak >_< konra meg lány karakter van cpsplay- tervbe véve.

De köszi a fiús ötleteket már csak lányos kell >_<

2016. júl. 27. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!