Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25 évesen 18nak sem nézek ki,...

25 évesen 18nak sem nézek ki, mit kezdhetnék magammal, hogy legalább kicsit idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés
Ha nincs nálam személyi mindig kiküldenek a dohányboltból, viszont a barátnőmet sosem. És eléggé zavaró, kicsit megalázónak tartom.
2016. febr. 9. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

smink+előnyös haj+nőies ruhák segíthetnek.

mással nem nagyon tudsz csalni. amúgy nem feltétlenül rossz ez. pl ismerősömet is nem akarták kiszolgálni a dohányboltban , mert nem volt nála a személy..erre ott nevetett, hogy a 3 gyereke kint vár az ajtó előtt, az nem elég bizonyíték?:D ráadásul az egyik gyereke 12 már. de ő örül neki,hogy fiatalabbnak nézik:)

amúgy nem feltétlen a te hibád,hogy fiatalabbnak néznek. a mai 15-16 évesek sokszor már olyan koravének, hogy simán kinéznek huszonévesnek is.

2016. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
haverom szakálat növesztett 20 éves végzősök vayunk ő iygis 2 őt bukot általánosba, dee suliba nyiltnapon nem akarták felengedni :d
2016. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várj pár évet! :)
2016. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem írni, hogy lány vagyok! A szakáll nem segít :D

Smiklelni nem szoktam magam. Annyi h van műszempillám.

2016. febr. 9. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyen rendezett, szép nőies frizurád.

Öltözz nőiesen, ne sportcipőbe meg cicanaciba és hasonlók...

Fontos a viselkedés is, a mozdulatok, ahogy megszólalsz. Legyél határozott, komoly.

2016. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is közel 26 évesen 18-nak látszom kb. Engem nem zavar. De amúgy igen, a komolyabb ruha, haj, esetleg egy kis smink, meg maga a gesztusok, viselkedés is számít (bár a dohányboltban nem annyira talán :D)
2016. febr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!