Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing, ékszer...

Köldök piercing, ékszer közben és után?

Figyelt kérdés

1 napja sincs még kész a béldíszem, én így hívom a köldök piercingem. Nagyon, tényleg nagyon feszes a bőröm, néha fáj, olykor ég, feszíti, picit duzzadt és mozgásnál elég érzékeny. Lehet ez még gennyes is lesz, sebes tuti, még nem tudom, mert tényleg pár órás. Nagyon nehéz áztatás nélkül tusolni, főleg, hogy én nagyon igénylem az órák hosszát alapos tisztálkodással tölteni. Szóval, ez után, hogy begyógyult a seb, minden oké, tehát a gyógyulási idő lezárult, ugyan úgy lehet pancsolni órákig, mozogni és napozni meg azt amit piercing előtt? Olvastam oldalakat ezzel kapcsolatban, de erről nem írtak. Azért arról is írhattok, mire számíthatok, mit hogyan kell, mert minél több az infó annál biztonságosabban kezelem és vagyok nyugodt.

(Már másnap van, és a köldök piercing ami tudjuk két részes, fejes, a fejénél csíkokban piros, kicsit ijesztő)



#ápolás #piercing #kezelés #ékszer #testékszer #köldök piercing #köldök piercingek #köldök piercing kezelés
2016. júl. 23. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Első pár napban normális ha fáj és sajnos a mozgást is korlátozza egy jó ideig, nekem kicsit lassan gyógyult emiatt kb fél évig nem tudtam anélkül hátrahajolni hogy ne húzta volna a bőrt, de a többi mozgás kb 1 hét után már megy. Nyugi, ha rendesen begyógyult (ez sajnos lehet sok idő) utána már lehet menni vele strandra, szoliba, stb, nem lesz baja.
2016. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én 3 hete csináltattam kb.

1 hétig rémes volt :D aludni nem tudtam hason. Már nem fáj, de picit felül még piros. 2 hetesen már mentem szoliba és nem volt baj. 2 napja pedig strandon voltam.

2016. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!