Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A telt dunda zsiros holgyek...

A telt dunda zsiros holgyek miert hirdetik magukrol" az igazi ferfi a kover noket szereti csak a kutya jatszik csontokkal" fele a normal testueket a sportosokat es a sovanyabb noket lenezo diszkriminativ szoveget?

Figyelt kérdés
A telt noket az zavarja,hogy nekik altalaban a mackosabb aputestubb ferfiak jutnak,vagy netto rosszindulat ez? :/

2016. júl. 23. 20:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát specko engem nem zavar hogy ilyenek jutnak. :p duci20/L
2016. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 te legalabb korrekt vagy,es a ferfitol sem varsz jobb testet! Ez jo hozzaallas!
2016. júl. 23. 20:22
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Ez így nem helyes értelmezés. Nem arról van szó így nem várok jobbat, hanem hogy nekem a vékony nem jó. Egy férfi legyen férfi. :P és sok pasi van aki a duci csajokra bukik ;)
2016. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar,ha mackósabb pasik jutnak. Én is duci vagyok,de ettől függetlenül hülyeségnek tartom ezt a kutyák játszanak csontokkal szöveget. Attól,hogy valaki nem hájas,mint én,még jól néz ki,és nem csont!
2016. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
-igy hogy*
2016. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel a szöveggel az önbizalomhiányukat próbálják leplezni, meg bizonygatni hogy ők is találnak maguknak jó pasikat. Amúgy semmi bajom a kövérekkel, csak az arrogáns, vékony lányokat ócsárló dundi nőket nem bírom
2016. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Hat en vekony vagyok de valahogy a teltebb csajok jobban bejonnek
2016. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget eddig CSAK férfiaktól hallottam, akiknek a vékony nökkel volt problémájuk, nöktöl soha, akár vékonyak, akár teltek, akár ducik, vagy akár kövérek is voltak.
2016. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#8 Altalaban megis a tulsulyos nok osztogatjak ezeket a kozossegi oldalakon!
2016. júl. 23. 21:33
 10/31 A kérdező kommentje:
#3 "egy ferfi legyen ferfi" Igy van legyen, de milyen viszonyrendszer letezik a ferfiassag es a tulsuly kozott? Azt ne mondd hogy aki nem tulsulyos az nem ferfias,mert menten rohogogorcsot kapok,no es altalaban pont a tulsulyos ferfiak azok akik allandoan parkeresesi gondokkal kuzdenek! ;)
2016. júl. 23. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!