Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fesztiválra hosszú nadrág?

Fesztiválra hosszú nadrág?

Figyelt kérdés

Készülök egy fesztiválra.. viszont van egy gondom.

Nem szeretek rövidnadrágot hordani. Vagyis nem szeretem, ha abba látnak. Nagyon fehér bőröm van, hiába napozok. Mellettem, akikkel megyek mindenki csinos, sötétebb bőrű.. még ha hosszúnadrágot felhajtom úgy nem zavar. Nagyon furán néznék ki? Mármint ha ilyen jó idő van pl. Eléggé zavar.



2016. júl. 26. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé hülyeség, hogy a börőd fehérsége miatt izgulsz. Vannak emberek, akik egyszerűen nem tudlak lebarnulni, vagy ha megis akkor "vissza fehérednek"

Velem is ez a helyzet de nem érdekel, mert nem fogok megrohadni negyven fokban csak azért mert fehér a lábam, hidd el nem csak neked fehér:)

Szóval szerintem nyugodtan vegyél rövidnadrágot, esetlg egy nyári ruhát.

Jó szórakozást!:)

2016. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan húzz rövidnadrágot. Vagy válassz egy maxiruhát, az csinos is. Hosszúnadrágból a lengébb darabokat ajánlom, egy farmerben megfőnél.
2016. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30-on túl vagyok, de még egyszer sem voltam fesztiválon, számomra túl igénytelen, poros, és mivel nekem sincsen egy rövidnadrágom se, így én is csak hosszúban mennék, de a fehér láb nem gond.
2016. júl. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!