Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet, hogy hülye kérdés...

Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de lányok/nők akik utcára is szoktak combfixet/combharisnyát hordani meddig szoktátok általában felhúzni a combfixet? Kb mennyi hely marad a fenék alja és a csipke teteje között?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen felhúzom, kb egy ujjnyival van a fenék alatt, hogy ne látszódjon ki a csipke rövid szoknyánál sem.
2016. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hülye kérdés :D

Szerintem gáz, ha nagyon kilátszik a csík rajta, húzd fel, hogy takarja a szoknya, akkor is ha ülsz

2016. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Combfixnél amíg csak lehet de néha hordok combzoknit vagy combfix mitás harisnyanadrágot, ott ugye az a lényeg hogy látszódjon szóval ott a teteje olyan 15 centivel térd fölött szokott lenni.
2016. máj. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem vagy magas akkor jól fel tudod húzni, csak válassz jó méretet, hogy lépésekkor és mikor leülsz ne csússzon le. Én van hogy még harisnya tartót is veszek fel hozzá, az a biztos.
2016. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig engedni az anyag, általában szinte a popsim alatt van. Van benne gumi csík, hogy ne csússzon le. :)
2016. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ameddig lehet és még kényelmes is, de próbálom minél magasabbra
2016. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit csináltok mikor mondjuk egy pláza közepén lecsúszik mini szoknyában és egyedül vagytok?
2016. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon minihez csak este randira vettem eddig fel, egyébként ha nem látszódik át a szoknyán akkor veszek fel hozzá harisnya tartót is az a biztos. Persze ügyelek hogy kívülről ez ne látszódjon.
2016. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-2 centi,de sokszor még annyi sem,mert fel ér a fenekem aljára, én a széles csipkéseket szeretem a 15-16 centis csipkéseket,ha jó méretben veszem akkor a csipke felér a fenekem aljáig.
2017. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!