Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen illatú a pézsma parfüm...

Milyen illatú a pézsma parfüm és a frézia? Mi különbség a parfüm és kölni között?

Figyelt kérdés
Most nézegettem az Avont, és megtetszettek ezek a virágos pézsma illatú parfümök, de fogalmam sincs milyen az a pézsma illat, frézia illat. Nem szeretnék édeskés parfümöt, inkább egy könnyebb illatú, lágy parfümöt. Mit ajánlanátok nekem?
2010. ápr. 17. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
a pézsma erősebb, fűszeres tömény illat. de ettől még lehet könnyed a parfüm, ha nem sok van benne. de hát ha megszagoltad, akkor csak tudod, hogy tetszik-e :D
2010. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nem szagoltam meg. nem tudom ránézésre parfümről eldönteni, pézsmás-e vagy fréziás.
2010. ápr. 17. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már évek óta használom a Percieve nevű parfümöt. Én imádom, egyáltalán nem édes, kellemes illata van, picit talán erős, de nem vészes.

2010. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"megtetszettek ezek a virágos pézsma illatú parfümök"

nekem ebből az jött le, hogy már szagoltad... vagy üveg alapján válogatsz? :D

2010. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

avon újságba oda írják, hogy melyik a virágos és utána hogy milyen nővények vagy fűszerek vannak benne.

Nem baj, Párom ma vesz nekem pierre cardin-t :)

2010. ápr. 17. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!