Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek is ellenszenves FollowA...

Nektek is ellenszenves FollowAnna, V. Fruzsi, és Móni szépségvilága?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van annyi követőjük. Mindegyik rém ellenszenves. FollowAnna-nak a kapanyél áll ki a szájából, Móninak is szintén, Fruzsinak pedig irritáló ez a "kedvessége", ami csak egy álarc. Amúgy mindegyikük olyan mint egy celeb, és nagyképűen viselkednek.
2016. júl. 28. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha te mondod akkor biztos igy van
2016. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem tetszik egy válasz, akkor ne írj ki kérdést. Ez ilyen egyszerű. De úgy látszik, nem csak rosszindulatú vagy, hanem buta is, ha ez nem egyértelmű. Pontozzál, ha ez neked olyan fontos.


(Igazán vége lehetne már a nyári szünetnek.)

2016. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudtam kik ezek, az elsőre rákerestem. Csúnya álla van, az egész nő arca smink nélkül nagyon férfias, dehát nem tehet róla. Nem ellenszenves, miért is lenne az?
2016. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A stílusukra írtam hogy ellenszenvesek, nem a kinézetükre, ha ez nem lenne világos.
2016. júl. 28. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Miért számít ez? Nem kötelező őket nézni, hallgatni, követni, szóval miért kell utálkozni? Ha nem szeretsz valamit/valakit akkor ne foglalkozz vele. Más attól még szeretheti őket. Engem például nem érdekel, max képen láttam őket, nem tudom milyenek, mert nem is akarom tudni.
2016. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Istenem, amennyi hulye kerdes van gyakorin, ahhoz kepest ez semmi... Egy csomo ilyen kerdes van, hogy 'ti szeretitek-e....' vagy 'ugye ti is utaljatok...' stb. szoval ha nem a kerdesre valaszolsz, akkor szerintem felesleges a kommented!:D

A kerdesre valaszolva: nekem is ellenszenvesek, de erre egy megoldas van, hogy nem nezem oket.

2016. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem igazából csak Viszkok nagyon ellenszenves.Followanna néha de nagyon ritkán mond valami hasznosat is meg úgy unalmamba megnézem pár vlogját.Móbit igazából bírom...és azért mert tudja hogy mennyien nem bírják,mégis úgy csinálja a dolgokat ahogy szeretné.Tényleg megmondja mindig az igazat hogy pl most nincs pénze új kamerára és nem szégyenli magát smink nélkül sem.Nem vagyok nagy rajongója tényleg de azért vele ilyen szempontból nincs bajom.Viszkokot meg hagyjuk egy álszent...szó szerint hülyének nézi a követőit..
2016. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

"kapanyél áll ki a szájából" - a kinézete alapján senkit nem tartok ellenszenvesnek.

Szerintem az itt felsorolt videósok viszonylag normálisak. Pont ők azok,akiknek kellő optimizmusa van, ugyanakkor megmaradtak "valóságos" embernek.

Fruzsi hihetetlenül rokonszenves,nagyon kreatív és jószándékú. Nincs túlságosan elszállva magától,pedig elég nagy névnek számít a "szakmában".

Móni mindent nagyon természetesen mutat be, nem hájpolja túl magát, annyit tesz bele a videóiba,amennyit kell és mindig azon van,hogy segítsen másoknak.

Anna... tipikusan szangvinikus, mindig benne van az életerő,ezért lehet kívülről kicsit hiperaktívnak látszik,de nem rossz szándékú.

2016. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!