Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen ez?

Mit csináljak, hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés

Szeretek magamra adni, szép ruhákat venni, odafigyelek magamra, szempillaspirállal sminkelem magam néha...

Viszont egyszerűen nem tudok ,,sikkes'' lenni. 149 cm vagyok, és 74 kg... Bő felsőket veszek, hogy ne látszodjon a nagy hasam... De ettől meg szélesnek tűnök... Sírni tudnék, amekkora hasam van... Bár amúgy nem vagyok az a tipikus kövér, mert a karjaim ahhoz képest nem olyan dagadtak, de akkor is...

A másik, hogy amíg mások plázázás alatt mondjuk, úgy mászkálnal, mint a szépségkirálynők, én addig izzadtan, csuromvizes hajjal... A hajam így feljön, szétjön, meg rátapad a homlokomra néha egy tincs...

Minden erőmmel azon vagyok, hogy tűnjek szépnek meg csinosnak... De nem sikerül...

Negatív válaszokkal kíméljetek!



2016. júl. 28. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
14/L
2016. júl. 28. 16:14
 2/7 anonim ***** válasza:
fogyj le
2016. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem nagyon tudok... Nem bírok nem enni...


Amúgy még arra is gondoltam, hogy letojom hogy nézek ki, és hogy mi a divat... Dehát lányból vagyok.. ugyanakkor

2016. júl. 28. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sírsz mert nagy a hasad, de nem teszel ellene semmit... Szerintem ne csodálkozz.
2016. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el diétázni mert 149 cm 74 kilo nagyon sok én is szeretek enni de vissza lehet fogni .. pl ha ram tor a nassolni valo vágy meg eszek egy répát vagy bármi zoldseget ... Reggelid legyen gyumolcs . Ebéd valami saláta vagy párolt zöldség csirkemellel uzsonna egy kis nyers zöldség vacsi meg pl zabkása ehetsz pl reggelire is soványturot ribizlivel málnával .. meg egy kis pufi rizsát is ehetsz sovany turoval .. és kérd meg anyudat hogy támogasson . Meg kezdj el mozogni futni otthon pl felulés guggolás .. Havi egyszer meg bunőzhetsz egy sor csokival ..nem csak a szépség miatt akarj fogyni hogy sikkesen nézz ki hanem pl azért is mert az egészségeddel játszol
2016. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

képet mutatni tudnál? ilyen súly+magasság kombóval nehezen tudom elhinni, hogy nem vagy az a "tipikus kövér"...mert én szintén 14 vagyok, 169 cm, 67 kg és még így is van rajtam kb. 10 kg felesleg... (habár erről megoszlanak a vélemények)

de semmiképp se hordj annyira bő pólókat. lehet, hogy csak én látom így, de szerintem annak olyan ápolatlan hatása van. legalábbis én mindig is ilyen festőpóló-szerűeket hordtam és mostanában jöttem rá, hogy sokkal kövérebbnek tűnök bennük. azzal nincs semmi gond, ha nem tapad rád a póló, de épppen hogy picit lazább legyen, szerintem. én az ilyen pólókban simán letagadhatom azt a valamennyi feleslegem.:)

hidd el, plázázáskor közel sem mindenki olyan "szépségkirálynős". legalábbis én nagyon nem. habár plázába sem nagyon járkálok, max. egy-két havonta ruhát venni és egyszer voltam ott randin. de én a plázában egyáltalán nem láttam olyan lányokat, akik olyan hú de szépek lettek volna. Fórumban igen, ezért oda a lehető legkevesebbet megyek -tehát tudom, milyen, ha negatív értelemben lógsz ki a "tömegből".

tényleg a fogyókúra az egyetlen mód arra, hogy ezek változzanak. csodát a gyk válaszolói sem tudnak tenni veled.

a hajadról annyit, hogy ha fogynál, nen izzadnál, nem tapadna meg ilyenek. de ha mondjuk kivasalod (ha alapból hullámos/göndör - de ez nem annyira fontos) aztán összefogod minél fejjebb (na, nem a fejed tetején azért:D), nem "csinálna" ilyeneket, max. ha ki van nyúlva a hajgumi.

a szempillaspirál szerintem picit kevés -habár semmi sem muszáj-, én nem mindig sminkelek, de akkor szempillaspirál, szemöldökpor, halvány színű Labello/szimpla ajakápoló. ez sem sokkal több, de sokat dob a megjelenésemen, na meg az önbizalmamon is. az is sokat számít. ha elhiszed magadról, hogy nem vagy jó úgy, ahogy vagy, bármit is fogsz tenni, nem leszel annyira szép, mint a "plázás lányok" (nem a plázacicákra gondolok). tehát, önbizalom, ezt ne felejtsd el. másnak is vannak hibái...lehet, hogy mondjuk buta, bunkó, vagy éppen smink nélkül bűnronda. de ezeket a dolgokat mégsem látod egyből, mert ha csak egyszer az életben látod, az semmi. (amúgy, az önbizalom nem összekeverendő az egoizmussal!)

ha esetleg valamit kihagytam, szóljatok.

egyébként kérdező, ha gondolod, írhatsz, megpróbálok segíteni.

14L

2016. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát hallod, nem azért mondom, de én 175 cm vagyok és már 70 kilóval egy disznónak érzem magam. nehezen tudom elképzelni, hogy "nem vagy tipikusan kövér" mikor kb akkora vagy mint egy kerti törpe... szerintem sürgősen állj neki fogyókúrázni. nem bírod ki, hogy ne egyél? hát akkor hamburger, csoki, meg pizza helyett egyél gyümölcsöt meg zöldséget. van fent a neten rengeteg fogyókúrás tipp, meg edzés terv. és mit adsz magadra? mert néha kifested a szempillád? micsoda erőfeszítés.
2016. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!