Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelv piercing, (? ) napja...

Nyelv piercing, (? ) napja szúrták szalonban a nyelv piercingemet, tanácsokat kérnék!

Figyelt kérdés

Mint fen tis említettem, 4 napja szúrták szalonban a piercingemet, semmi problémám nem volt első nap, másnapra ugye bedagadt, kissé pöszén beszélek, enni (amit SZABAD) tudok, már megpróbálkoztam szendviccsel is. Sima ügy volt, nem üti a fogamat, evés közben sem okozott gondot már. Corsodyl nevű száj öblögetővel öblítem, fogat mosok minden étkezés után, sós vízzel is öblögettem már, jeget is szopogattam, kamilla teát is iszogatom, jelen pillanatban is.. Viszont még mindig nem ment le a dagadás.. és mára már egy kis genny is előfordult, óvatosan tisztított fülpiszkálóval letisztítottam.

Probléma lehet ha gennyesedik? Főleg hogy már ez a negyedik napja hogy bent van a nyelvemben? Nem fáj, csak be van dagadva és gennyesedik. + a nyelvem eleje dörzsölődik a fogaimhoz, amikor nyelek és irritálja az elülső izlelő bimbóimat, amik kipirosodtak... és azok kissé fájnak.

Valami ötlet? esetleg más öblögetőt kéne beszereznem?



2016. júl. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyulási ideje 2-6 hét. A duzzanat lassan, 7-14 nap alatt megy le. Rendszeresen folytasd az ápolást és semmi baj nem lesz ;) (A genny is normális)
2016. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz!
2016. júl. 29. 10:20
 3/6 valakiasokközül ***** válasza:

Kitartást!

Nekem 2 nyelvpiercinget szúrtak egyszerre..dupladagadás, alvásközben nyelvkilógás meg ilyesmik :D

Túl lehet élni.

Minden nap öblögess szájfertőtlenítővel, kamillateával és sósvízzel. Étkezés és dohányzás után is.

A tejtermékeket TILOS 2 hétig enni, különben szépen berohad az ékszer és a nyelved közé, ami később nagyobb gondokat is okozhat. A dohányzás és az alkoholfogyasztás is lassítja a gyógyulási folyamatot. De 14, maximum 20 nap alatt szépen begyógyul. Gyógyulás után cseréld ki a szárat kisebbre.

2016. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 valakiasokközül ***** válasza:
Ja! és a gennyt mindig szedd le fültisztító pálcikával :) Ha rászárad akár hidrogén-peroxidos (gyógyszertárból,vény nélkül) fültisztítóval.
2016. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek ♥ ♥


Alvásnál mindig folyt a nyálam. :D

Rendesen eszek pár napja, semmi gond. Tisztogatom ugyan úgy,

Csak kamilla teát ittam az elmúlt pár napban, rá is szoktam, tényleg jót tett neki, már nincsen feldagadva, lötyög benne a piercing pár napja, tökéletesen van.


És most egészségetekre. ♥

Lehúzok egy italt mert pár perc és születésnap :D

2016. aug. 3. 23:54
 6/6 anonim válasza:
Ez szerintem normális nekem is ilyen volt
2017. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!