Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon férfias...

Mit tegyek, ha nagyon férfias testalkatom van?

Figyelt kérdés

Magas vagyok, vékony, széles a vállam, vékony a derekam és lapos a mellem. Az a tipikus V alakú testalkatom van, ami a férfiaknál gyakori.

Szerencsére a csípőm elég széles, ez az egyetlen, ami nőies rajtam. Nagyon utálom az alkatom, eddig bő ruhákat hordtam, hogy elfedjem, de ettől csak még inkább úgy nézek ki, mint egy fiú. De igazából ötletem sincs mit viselhetnék, miket vásároljak, hogy egy kicsit nőiesebbnek tűnjek. Tudnátok tippeket adni?


20/l


2016. júl. 30. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a csípőd széles,akkor már nehezen tudnám elképzelni,hogy férfias vagy. Nem lehet,hogy te látod rosszul ? Nem tudsz képet küldeni az alakodról?
2016. júl. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légy férfi.
2016. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!