Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, melyek azok a...

Fiúk-lányok, melyek azok a sminktermékek amik még elfogadhatóak egy lányon?

Figyelt kérdés

Pl: színezett hidratáló(amit ugye ha megfelelően használnak alig látszik, de simább bőrt eredményez)

egy kis púder

szempillaspirál


Ezek még beleférnek?? +;- még írhattok ha van még olyan termék ami még elfodható vagy már túl sok..


Vagy inkább a természetesség a nyerő, semmi smink?


Kiváncsi vagyok a véleményetekre:)



2016. júl. 31. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az h elfogadható? Mindenkinek más az elfogadható, én pl pont lesz.rom h ki mivel keni ki magát. Én is szeretek sminkelni, de csak azért mert egy random embernek nem tetszik, nem fogom letorolni. Magadnak akarjal megfelelni ne másoknak.
2016. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden elfogadható. Szerintem a lényeg, hogy alkalomhoz és az arcához illően tudjon sminkelni egy nő.


A pasik véleménye meg tök irreleváns. Csak akkor veszik észre a sminket ha látványos, vagy ha ronda. A természetes sminkre a többség azt gondolja, hogy nincs a lányon semmi.

2016. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán belefér:) én néha még csinálok tusvonalat+egy nude ruzs(a szajfenyt nem birom elviselni) 17/L
2016. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy elfogadható? Rajtam az az elfogadható amit én elfogadok. Akinek nem tetszik, az lesz kedves a véleményét az egyik, általa preferált testnyílásába óvatosan felhelyezni és ott is hagyni.

Tök lazán feldobok hétköznapra alapozót, korrektort, púdert, pirosítót, szemöldökport, szemhéjpúdert, tust és bármilyen színű rúzst (igen, beleértve a pirosat, mélybordót és sötétlilát is) mert olyan kedvem van. Nyilván mindegyiket normális keretek között tartva, nem túltolva. Lehet hogy valaki szerint "nem elfogadható", nekem viszont tetszik, szeretek foglalkozni vele és pont nem izgat hogy az az arc a villamoson nem fogadja el.

Nem az ő kedvéért csináltam. 18L

2016. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!