Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi időt szántok szépségápo...

Mennyi időt szántok szépségápolásra és milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés

Fürdés, zuhanyzás: naponta hányszor, mikor, milyen termékeket használtok?

HAJápolás: Milyen gyakran mostok hajat? Hajbalzsamot, hajkrémet, pakolást, olajokat, cseppeket, stb. mit használtok, hogy egészséges legyen a hajatok? Hajformázáskor? Hajlakk, balzsam, hajhab,fésű, körkefe, speciális hajszárítók,stb.?

BŐRápolás: arc, milyen gyakran mentek kozmetikushoz, és ott milyen kezelést kértek? Infralámpázni szoktatok?

Sminkelés?Milyen termékeket használtok,miután lemostátok a sminket?

Minden zuhanyzás, szauna, úszás után betestápolózzátok az egész testeteket?

LÁBápolás! Ha nem is kemény a sarkatok,akkor is használtok lábradírt,és lábápoló krémeket? Pedikűr! Festitek a körmötöket? Manikűr! Magatok csináljátok vagy manikűrössel? A-vitamint szedtek a körmötök egészségére? Reszelitek,vágjátok rendszeresen? Körömápoló olajok, körömápoló lakkok, paraffinos kézápolás?

Fogápolás!! milyen termékeket használtok,milyen gyakran, fogorvoshoz mennyi időközönként jártok??

SZőrtelenítés! Hol,mivel, mikor?


Milyen gyakran sportoltok?Úszás,szauna, gerinctorna,figyeltek a testtartásotokra?

Hogyan táplálkoztok?

Írjatok,ami még eszetekbe jut,mert nem akarok senkit se untatni a sok olvasással.:) Ha akarjátok,leírom én is.


2010. ápr. 17. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
reggel eset fürdöm. Reggeli fürdésnél dove tusfürdő utána dove testápoló este fürdés után a lábaimra baba olaj a többi részemre púder. Szinte naponta mosok hajat az aerobik miatt olyan kor balea kókuszos sampon plusz balzsam. Vasárnaponként mézes hajpakolás. Este mosok hajat reggel vasalom. vasalás után taft wax és lakk. Kozmetikushoz tisztításra és szemöldök szedésre három hetente járok. Amúgy neutrogena wavet és garnier arckrémet használok. Avonos sminklemosom van a szememre. Lábápoló pakolást is vasárnaponként használok avonosat olyankor reszelgetem meg a körmöm és a sarkam is. Arc pakolásnak agyagosat használok vasárnap. Köröm ápoló olajat hazsnálok a lábamra a kezeimen műköröm van évek óta de a köröm bört epres olajjal naponta kenegetem. Két havonta járok fogorvoshoz elmex fogkrémet és colgate szájvizet használok. gyantával szörtelenitem három hetente magamat kozmetikusnál mindenhol. Heti ötször aerobikozom a kajálással vannak gondjaim de probálok rá oda figyelni. Nah asszem minden kérdésedre válaszoltam most te jössz:D
2010. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

-Naponta 1 zuhanyzás, néha fürdés, este lefekvés előtt, tusfürdőt, ami itthon van, most éppen Fa van.

-Hetente kétszer, semmit, csak sampont. Egészséges a hajam amúgy. Alapból elég egyenes, nem vasalom, ha ritkán besütöm hajsütővassal, akkor használok hajlakkot, mert hamar kimegy a hullám a hajamból.

-Nem járok kozmetikushoz. Masszázskesztyűvel radírozok, sokkal jobb mint a bőrradírok, (utána néha tonik), aztán Dove arckrém.

-Nem sminkelek.

-Nem sokszor használok testápolót.

-Nem. Nem festem a lábujjkörmeimet. Nem szedek, nincs rá szükségem, elég erősek és egészségesek a körmeim. Igen, rendszeresen vágom, reszelem. Körömlakkozni szoktam.

-Talán Colgate, de nem biztos. :) Kb. havonta járok fogorvoshoz, mert éjszakai fogszabályzóm van.

-Amikor szükséges, borotvával.


-Nem nagyon, csak tesiórán. Nyáron biciklizni szoktam.

-Azt eszem amit megkívánok, és akármennyit, mert nem hízom. (pedig nem ártana úgy +5 kg.) szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket is.


Igen, légy szíves írd le te is. :)


17/L

2010. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában este szoktam fürdeni. Ha esetleg nyáron, vagy rossz álom miatt leizzadok, akkor ezt megismétlem reggel is.

Hajat 3 naponta mosok. Ha tudom, hogy itthon leszek és nem találkozom senkivel, akkor nem mosok, próbálom ritkábban mosni. Nyáron pl. nem használok hajszárítót, ha nem muszáj.

Sampon, balzsam, néha olaj!

És néha egy-egy kúra bőr, haj és körömápoló bogyókból.

Kozmetikushoz havonta megyek, ilyenkor nagykezelést szoktam kérni. Alapos tisztítás, radír, maszkok, hidratálás, stb.

Sminkcuccokból igyekszem a legjobbat használni, és márkahű vagyok. Alapozóban Maybelline, szempillaspirál YSL, szemhéjpúder YSL, pigment MAC.

Sminklemosóból pedig az Avon olajos termékét használom. Olcsó,de ez vált be eddig a legjobban, tényleg még a vízálló sminket is eltávolítja. Utána arctej, tonik.

Egyébként sima egyszerű arckrémet használok, a lényeg, hogy legyen benne fényszűrő.

A lábammal hál istennek nincs sok gond, néha megreszelem egy kicsit, bekenem krémmel. Anyukám szokta pedikűrözni, szerinte olyan mint a babatalp...párom szerint is.

Ha van kedvem lakkozom, bár leginkább ezt is nyáron!

Manikűr: ha van rá pénzem, akkor szakemberhez fordulok, mert gyorsan nő a körmöm, a bőr is gyakran felszakad.

De mostanában magam formázom, lakkozom. Elég gyakran, nagyon sok lakkom van.

Fogorvos évente egyszer. Fogkőlevétel, vizsgálat, ha szükséges, akkor tömés.

Lábamat gyantáztatni szoktam, de ezt is leginkább nyáron, ill. tavasszal. Télen azért nem, mert szőke és úgy se látja senki.

Mást területet borotválok, mert nem bírom a fájdalmat! :D

Sportolni ritkán szoktam sajnos, néha itthon, vagy ha jó idő van biciklizés.

A gerincemre figyelek, mert ferdülésem is van, és sérvem is.

Úszni nem tudok, de van labdám, amin ülök.

Ha kicsit több pénzem lesz, akkor szeretnék rendszeresen aerobikra járni.


Vegyesen táplálkozom, nem vonok meg magamtól semmit.

Kb. ennyi...kicsit hosszú lett, bocsi.

2010. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány érdekel?
2010. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én rögtön akkor fürdök(dove tusfürdővel),mikor megérkezek munkából(húsgyárban dolgozok).Hetente egyszer mosok hajat szombaton vagy pénteken(loreal eleseve total repair+ugyan ilyen spray+john frieda balzsam).Radírozni hetente egyszer szoktam általában együtt a hajmosással.Minden nap használok dove vagy nivea testápolót.Hetente egyszer vasalom a hajamat és nagyon ritkán használok hajlakkot,hajhabot meg főleg.A hajszárítóm született feleséges:-)Van rajta valami "szuper"funkció.Kozmetikushoz nem járok.Sminkelni is hetente egyszer szoktam szombaton(bourjois alapozó,bourjois éclat minéral púder,bourjois vagy essence krémes pirosító,lancome szempillaspirál,guerlain szemhéjtus,wild and more szemhéjpor bézs színű)Egy egyszerű sminklemosó tejjel szoktam lemosni.Utána nem használok semmit.Heti egyszer egy lancomos szemhéjápolót használok.Lábkrémeket ritkán használok,pedig van egy csomó+ped egg.Nyáron szoktam a lábujj körmömet festeni ugyan olyanra,mint a kezemen és magamnak.Fogfehérítős fogkrémeket szoktam használni.Fogorvoshoz sajna ritkán jutok el,de soha nem volt semmi a fogaimmal.Epilátorral(philips) szoktam szőrteleníteni.Csak ha nagyon sietek akkor használok borotvát.Ahogy visszanő a szőröm.Sajnos nem nagyon sportolok.Hétköznap mindig fél9-kor reggelizek fél1-kor ebédelek.Ez a kettő fix.
2010. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás:reggel és este is, jelenleg Cien tusfürdővel.

Haj: 3 naponta mosom. Hajbalzsam minden mosás után (Elseve méhpempős most), pakolás heti 1x Kallos tejproteines. Formázót,lakkot, nem használok semmi ilyet, néha kivasalom és ennyi.

Bőrápolás:kozmetikushoz nem járok. Elég jó a bőröm. Infralámpám nincs. Garnier arckrémet használok most+Balea tisztitót.Bőrradírt házilag csinálok, heti 1x. Utána pakolás, az mindig másmilyen. Testápolózni csak heti 1x szoktam kb, erre valahogy lusta vagyok:D Baba testápolóm van, aloe vera.

Láb: amikor levágom a lábkörmeim, akkor azért rendbe teszem a sarkam meg az egészet. Szoktam lakkozni mindig.

Manikűr: magamnak, hetente 1x. Semmi extra, reszelés, körömápoló, valamilyen lakk, aztán átlátszó réteg rá. Nem szedek a-vitamint. Paraffinos cuccot meg még nem próbáltam.

Fogápolás: mindig fehérítős fogkrémet veszek, de a márka mindig más, most blend-a-med van. Szájvíz signal white now. Fogselymezni is szotam, igaz azt nem mindennap. Fogorvos kb évente, amúgy nincs gondom a fogaimmal.

Szőrtelenítés:hónalj,alkar-epilátorral 3-4 hetente. Láb,intim rész-borotvával,4naponta kb. Szemöldökömet hetente szedem.

Sport:heti 4x. Úszni nem tudok:) Szauna ritkán. Edzőterembe járok, futok, súlyzózok, bicilizek. A táplálkozásra nagyon figyelek főleg mostanában. Sok gyümölcs, sok víz, kenyér, tészta, édesség, meg hasolók kilőve.

2010. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A smink lemaradt(utolsó vagyok) Mindenféle márka megtalálható nálam a legolcsóbbaktól (essence, she stb) a legdágábbakig (lancome, estee lauder). Szeretek sminkelni, de nem szoktam mindennap.
2010. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még azzal kiegészíteném,hogy mindennap használok dove dezodort.A dove termékekből a fehéret szeretem.A munkahelyemre egy egyszerű édes parfümmel fújom be magamat,hétvégén pedig Davidhoff-cool water vagy Gucci by Gucci vagy pedig Lanvin-Rumeurral.És ha egy kis változastosságra vágyom a H&m-es hello kittys testápolóval kenem be magamat vagy Davidhoffal.Reggelente pedig tonikos arctisztító párnácskával szoktam megtisztítani az arcomat.Most már az is fontos lehet,hogy mivel ápoljuk magunkat napozáskor,szóval azt is leírom.Vagy garnier ambre solaire bronzosító sprayt használok vagy pedig loreal solar expertise 20faktoros naptejet.Napozás után,pedig loreal solar expertise krémet.az intim mosakodóm bourjois.Hajlakkom pedig schwarzkopf taft 5-ös erősségű.Kézkrémem is dove meg vaseline.Ehhez már csak képeket kellene linkelni ki,ezek a kencék használata mellett:-)Előző voltam.
2010. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most már nem az előző,hanem a 10:35-ös :-D Pont írtak utánam 2en.
2010. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...megjegyzem ezt a kérdést.:D
2011. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!