Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon durván nézek (nézhetek)...

Nagyon durván nézek (nézhetek) ki? 15/

Figyelt kérdés

Létezik az, hogy valaki szerint nem vagyok csúnya?

Ebben a videóban szereplő lánynak a testalkata nagyon hasonló az enyémhez.: https://www.youtube.com/watch?v=soMQz5bV2bk Csak nekem a lábam még görbe is.. 162 cm vagyok és 39 kg..:/ Esetleg valakinek van tippje hogy hogyan öltözzek?



#láb #vékony #csontváz kinézet
2016. júl. 31. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Élő csontvázra hasonlít... ha így nézel ki miért nem teszel ellene? Edzés + egészséges étkezéssel lehetne normális testalkata egy ilyen lánynak.
2016. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Rendesen eszem...

Sportolni sportolok, de konditerembe nincs lehetőségem menni. Otthon tornázok, de mivel ilyen a genetikám ezért nem sokat segít..

2016. júl. 31. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:

A háziorvosod nem zavart még el az összes létező szakorvoshoz?

Én is vékony vagyok, de nem ennyire. Rendszeresen vizsgálatokra küldtek.

Ez a külső nagyon csontváz. Kétlem, hogy puszta genetika.

2016. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na jó lehet kicsit túlzásba estem..Ennyire azért nem vagyok vékony, mint ez a lány, de azért elég vékony vagyok.
2016. júl. 31. 19:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem még nem küldött sehová.
2016. júl. 31. 19:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Makrobiotikus étrend segíthet , az ételeket alapanyagait személyre szabva kell elkészíteni . Szerves enzim dús nyers termések , teljes kiőrlésű tónusz kenyér és gabonák használnak . Az ipari modern dolgok és finomított készítmények fehér liszt cukor pasztőrözött tejek ártalmasak , mindenkinek .
2016. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2016. júl. 31. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Edzeni otthon is lehet ugyanúgy, nem konditeremben csak.

Étrenden meg változtatnod kell, de nyilván nem értesz hozzá, kérd orvos segítségét. Ez az alkat sok betegséghez vezet, és normális női alakod sem lesz így soha, ami mentális gondokhoz is vezet. Szóval tegyél valamit.

2016. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
már többször feltetted ezt a kérdést, nagyon unatkozol?
2016. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm teljesen ugyanilyen, utálja az alakját. Ilyesmi az öltözködése, szerintem csinos bennük:

[link]

Tehát fontos a bő pulcsi.

2016. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!