Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Irigyek vagytok az alacsony...

Irigyek vagytok az alacsony csajokra?

Figyelt kérdés
A " töpszli " és " ülő kutya méret " megnevezések minnél gyakrabban hallhatók, irigységet takarnak ezek a szavak ? Én srác vok különben, 190cm és sztem az alacsony csajok rendkivülien vonzóak és függetlenek ! Ezért gondolom, hogy sok magas csaj irigy rájuk......mi a véleményetek ?
2010. ápr. 17. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én akkor irigylem őket amikor egy 175cm körüli helyes pasit látok és én vok 174 :) szeretem ha a pasi magasabb ugy 10cmvel kb :D de amugy megvok igyis csak ne nőjjek többet:)
2010. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi számít neked alacsonynak?:D

Az én 168 cm-em már alacsony számodra? Mert én tökéletesen megvagyok elégedve a magasságommal és nem szeretnél mondjuk 150 cm-es lenni! :D

2010. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

én 163cm e vagyok és eddig csak hátránynak éreztem hogy ilyen kicsi vagyok. az én tapasztalatom inkább az hogy a fiúk a magas lányokat szeretik , egyrészt mert arányosabbnak találják őket másrészt az egyes testrészek ugye arányaiban nagyobbak tehát a mig engem végigmérnek egy magas csajnak még csak a combjánál tartanak. legalábbis akikkel volta olyan haveri viszonyba, hogy valljanak azok közül mindegyiknek a magas csajok jöttek be.

de jó tudni hogy vannak kivételek :)

bár hozzáteszem a mostani párom 196 cm(igen hülyén nézünk ki egymás mellett), de eddig én vagyok a legkisebb barátnője. a második helyezet egy 176cm-es és fölfelé...

2010. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én 165 cm vagyok, (nem vagyok leszbikus, de megnézem a lányokat), és nekem a 155-160cm lányok tetszenek nagy mellekkel, széles csípővel.
2010. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
176 vagyok es nem irigylem cseppet sem, de ez nem jelenti azt hogy lenezem oket, alacsony is lehet csini meg magas is.
2010. ápr. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Én 176 cm vagyok, és nem akarnék kisebb lenni. Egyrészről mert akkor nem modellkedhetnék, másrészről meg sztem egy magas nő mindig kitűnik a tömegből.A független szót egyébkéntmire érted?:D:D

Egyébként amikor meglátok egy olyan párt , h a fiú 190 cm a lány meg a 150 centit épp hogy súrolja, valahogy mosolyognom kell..

-------------------------------------------

U.i : Valamiért olyan érzésem van, hogy ezt a kérdést egy (irigy) alacsony lány tette fel..

2010. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok és akinek inge ne vegye magára

Te elégedett vagy, de én sok olyan lányt ismerek akkor kimondottan rosszmájú az alacsony lányokkal és kiváncsi voltam, hogy miért is

2010. ápr. 18. 11:21
 8/13 A kérdező kommentje:
*akinek NEM inge *
2010. ápr. 18. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Én 22 éves vagyok, 164 cm, és tökéletesen elégedett vele. Szerintem még előnyös is, mert egy alacsony lánynak jobban áll a magassarkú. :) Simán felhúzhatok egy 10cm-es cipőt. Plusz a párom (176cm), azt mondta, hogy az alacsonyságom miatt vagyok "olyan kis aranyos", meg az ilyen lányokra "vigyázni kell".
2010. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jaj nehogy mar egy parkapcsolatban az hogy "vigyazok rad" a magassagon muljon, minden nore vigyazni kell:)
2010. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!