Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Irigyek vagytok az alacsony...

Irigyek vagytok az alacsony csajokra?

Figyelt kérdés
A " töpszli " és " ülő kutya méret " megnevezések minnél gyakrabban hallhatók, irigységet takarnak ezek a szavak ? Én srác vok különben, 190cm és sztem az alacsony csajok rendkivülien vonzóak és függetlenek ! Ezért gondolom, hogy sok magas csaj irigy rájuk......mi a véleményetek ?
2010. ápr. 17. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én nagyon-nagyon szeretnék magasabb lenni.157 vagyok 21 éves...sajna én már nem változom....:(
2010. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, h nem a magasakra nem kell vigyázni... Csak azt mondták az ismerőseim, hogy az alacsonyabb lányoknál erősebb ez az érzés, mert törékenyebbnek látszik, mint a magas.

Teljesen mindegy, én akkor is jó vagyok így, és nem hinném, hogy irigy lenne valaki az alacsonyságomra, de én se vagyok a magasságára. :D

2010. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen lennék vagy 5-10 cm el kisebb, de ha meg kicsi volnék biztos h magasabb szeretnék lenni. :D Ez mindig is így volt/van/lesz nagyon sok mindenkinél. Pl ha valakinek göndör a haja tuti h egyenest szeretne, és ez fordítva is. Persze nem mindenkinél, de többségnél igen. M-17L
2010. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!