Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyorsan fogytam sokat, és a...

Gyorsan fogytam sokat, és a melleim is lefogytak vészesen. Hogyan lehetnének újra nagy melleim?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 163 cm, 50 kg. 10 kg-t fogytam 3 hónap alatt ugrálókötelezés és hasonló aerobicos mozgások által, és keveset is eszek. Zavar, hogy a melleim 75C-ről 75A-ra fogytak, de már mondták, hogy lehet melltartót se kéne viselnem, annyira kicsik lettek. Ha leállok az ugrabugrával és inkább erősítek, plusz elkezdek enni megint rendesebben, akkor vissza tudom valamennyire dobni a súlyt a melleimre? Vagy dobhatom ki az összes régi melltartómat?

2016. aug. 3. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Valószínű, hogy a 10 kiló fogyásod nagy részénél a melleidből fogytál, így csak két módon tudod újra nagyobbá tenni a melleidet

1. plasztikai sebésszel

2. visszahízol, és reménykedsz benne, hogy a + kilók a melleidre mennek.

2016. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
van egy rossz hírem: ez nem így működik. ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz, nagyobb melled már nem lesz, csak ha visszaszedsz pár kg-t. döntsd el, hogy ér-e neked annyit a vékonyság, hogy A-s legyen a melled. ha igen, fogadd el, ha nem, akkor szedj vissza pár kilót.
2016. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Ha visszahízol. A mell formáját a zsírszövet adja. Ha fogysz, nyilván az is lemegy.

Az erősítés sem fog neked plusz zsírt pakolni kifejezetten a melleidre.

Nem lehet eldönteni, hogy na, én fenékből fogyni akarok, mellre meg hízni, az emberi test nem így működik. Viszont a plasztikai sebészet igen.

2016. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: ne akarj nagyobbat, nehéz cipelni, ha nagy, és egyébként is az ember a lelki dolgokat nem csak a "szívén", hanem a mellkas egészén viseli... Plusz a valós fizikai súly. Jobb a természetes mell.
2021. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!