Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 14 évesen...

Szerintetek ha 14 évesen összejött a szemöldököm az mitol van? Oseimnek nem ilyen! Ezt ki kell szedni h igényesnek nézzenek, vagy maradhat? Es ha ki akkor szegeden hol mondjuk?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok kössz elore ag ertelmes valaszokat

2016. aug. 4. 20:58
 1/7 gnoomage ***** válasza:
Ez tök normális, rengeteg srácnál ez van, nálam is. Egyszerűen meg kell fogni barátnő-anyu-nővér/húgi szemöldökcsipeszét és kiszedni. Nem nagy cucc, kitéped középen valami normális alakra és kész.
2016. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt dobta a sors. Kamaszkorban fokozódik a szőrnövekedés, teljesen természetes. Ha nagyon látványos akkor szedd ki.

Öcsém is szedi, nem sokat és nem formára, csak a középső szálakat, hogy ne csak egy szemöldöke legyen. Legelőször én csináltam meg neki.

2016. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kosz de nem fog intenzívebben növekedni, ha kiszedem?
2016. aug. 4. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy, nem tudsz vele mit csinálni. Erős a szőrzeted.


Nekem már 9! évesen össze volt nőve.. :D 13-14 évesen kezdtem el borotválni, 17 éves korom óta szedem ki, borotválva durva volt. Nőni fog, ezzel nem tudsz mit csinálni, de kb. 2 perc kitépkedni, hetente. Majd hozzászoksz, olyan lesz, mint a borotválkozás. :D


23/F

2016. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gnoomage ***** válasza:
Most vagy lesz 1 szemöldök és úgy nézel ki mint egy vadbarom(mát bocsánat, eddig kevés ember láttam akinek jól állt volna), vagy hetente kiszeded... Tök mindegy milyen intenzíven nő, ha ahhoz alakítod azt, hogy mikor szeded ki. Legfeljebb fogmosás után 2-3 hetente rászánsz 1 percet(2 perc sincs, max annak a vacaknak a keresgélésével együtt, összesen kb 10-15 mozdulat.)
2016. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen ki kell szedni, ha igényesen szeretnél kinézni. :) Ez kb olyan mint a haj és körömvágás, hozzátartozik a jólápoltsághoz.


Nekem is elég sok és vastag dús szemöldököm van eredetileg, és ezért kozmetikushoz járok kéthetente, aki kiszedi középen is, és formára is igazítja alul-felül, meg rövidít is belőle, hogy ne legyen bozontos. :) Mióta formára szedetem, sokkal barátságosabb, fiatalosabb ábrázatom van, több lány is megjegyezte már, hogy nagyon jól teszem, hogy én is szedetem fiúként a szemöldököm. :)


Szegeden nem vagyok ismerős, de a szemöldökszedést bármelyik kozmetikus el szokta vállalni. Ez nagyon alap szolgáltatás fiúknak is. :)

2016. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy szedd igényesen. Én a férjemnek szedem közepén és ritkitom kicsit a két oldalt is. Olyan igénytelen, ha valaki nem foglalkozik vele, mint a szandál zoknival
2016. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!