Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy próbáljam megtalálni a...

Hogy próbáljam megtalálni a saját arcom önarcképekhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy normál profilképet Facebook-ra de nem tudok képet készíteni magamról mert nem tetszik az eredmény.Ha tükörbe nézek akkor nem olyan vészes a dolog de a képen valahogy nem megy.Fiú vagyok.
2016. aug. 4. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Feltalálták már az időzítőgombot a fényképezőn, tudom, régimódi, mert nem telefon, de ez mindig hasznos tud lenni!


Másik, kérj meg valakit, hogy fotózzon le, tudom, ez is régimódi.

2016. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csináld előlapi kamerával, akkor látod is milyen fejet vágsz, vagy webcamerával (okostelóra is van webcam alkalmazás) szinte mindenki mást lát tükörben, mint fényképen magáról, eleve tükörben te nem azt látod, mint aki veled szemben áll, mert a 2 oldal felcserélődik, ez természetes, ha meg nem tetszik a látvány csinálj magadról képeket és szoktasd hozzá magad, akik nem tudják magukat elfogadni is így csinálják
2016. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 5. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!