Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz esélyünk az...

Szerintetek lesz esélyünk az idei Miss World-ön? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2016. aug. 5. 16:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként gyönyörű lány:)
2016. aug. 5. 16:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Lesz.:)Szép nagyon!
2016. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem is! :) Olyan mint egy kis tündér
2016. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Csak 65 másik ugyanilyen lány lesz, de aha, biztos mi nyerünk.
2016. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha az összes lányra gondoltál, akkor 120-at kellett volna írnod...
2016. aug. 5. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami igazi szépséget vártam mikor megnyitottam a képet... és valóban szép ez a csaj, de semmi extra, szerintem esélytelen.
2016. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább modell típus szerintem.
2016. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Amíg nem nyitja ki a száját, addig szépecske, elmegy, de esélytelen lenne. Amikor meg kitárja a lófogsorát kifejezetten ronda.
2016. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj, most láttam mosolyogva is... totál esélytelen a lófogsorral. Egyáltalán miért őt választották? Benyalta magát? Nem hiszem el, hogy nem találtak egy szebb nőt nála, mert nagyon sok van...
2016. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: az ilyen versenyen már nem a szépség számít. Talán a középdöntőig lehet azt mondani, hogy szépségverseny ez a verseny. Akik már bejutottak a Top 20-ba gyönyörűek. De a személyiség a legfontosabb és ezek alapján választották ki a nyertest. Valamint a táborban nyújtott teljesítményéért. 4 versenyből kettőt megnyert a maradékon 2. lett. :) 3 szó van rá: intelligens, tehetséges, gyönyörű. Összetettebb verzióban: TÖKÉLETES :)
2016. aug. 5. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!