Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfinek jól áll az orrpiercig?

Férfinek jól áll az orrpiercig?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egyet( nem karika ). Kiskunhalason hol lövethetném be?

2016. aug. 5. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem senkinek sem áll jól.

De ez ízlés dolga.

Ha neked tetszik, akkor hajrá!

2016. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy. Es normalis allasod sem lesz ha igy nezel ki.
2016. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az orrpiercinget mindig is nőiesnek tartottam, akkor inkább már a szemöldök vagy a szájpiercing(nem ilyen morbid nyelvbe, vagy ide-oda lövetett, hanem a szájsarkába) állna jól.
2016. aug. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen kizárólag annak a generációnak jut az eszébe, aki ilyet már nem látott:


[link]


Azért volt általános szokás az orrukba tenni, hogy ne túrják szét a kertet.


Mondanom sem kell, hogy a Föld népesség 3/4-ének mi jut az eszébe arról, ha egy ember orrában vasakat lát... bár velük nem muszáj foglalkoznod, biztos nem a te közeged, meg úgyis kihalnak lassan már.


A nem karika az épp csöppenő takony, a kívülre helyezett pedig az orbitális bibircsók hatását kelti. Más örül, ha levetetheti plasztikai sebészeten az élet efféle ajándékait. Én a helyedben keresnék magamnak bármi más testtájékot, mert az orr környéke esztétikai értelemben egyszerűen nem tud jól elsülni, de ha direkt a balhé miatt kell, akkor hajrá...

2016. aug. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó. ha nem karika, akkor mi? septum? az mindenkin undorító.. vagy sima pötty? az meg nagyon lányos
2016. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pinkpancser ***** válasza:
2016. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az orrkarika mellé viselj mindkét fülön karikát, és ha bónuszként közel ülő malacszemeid is vannak, akkor tökéletes összhangban lesz a megjelenésed és az IQ-d.
2016. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyat szúratsz, amilyet tetszik! :) engem is szekálnak a vasaim miatt bár nekem meg azt mondják, hogy tönkreteszem vele a nőiességemet (labretre mondogatják, hogy nem nőies stb - és? Nem vagyok egy annyira nőies nő).

Szúrás után kicserélheted karikára v patkóra és az nem csajos.

Nekem plusz pont a piercing, (igényes) tetkó vagy fültágító egy férfin. Számomra nagyon szexi.


Úgyhogy hajrá ha kell akkor kell! ;))

2016. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Van, akinek jól állhat, van akinek nem. Nekem van.

A pontékszer sem feltétlenül nőies. Sokféle ékszer van, és nem kell feltétlenül karikát sem hordani.

Kiskunhalason nem tudok olyan helyet erre. Célszerű átmenned az egyik közelebbi városba, ahol van tetováló-testékszerező stúdió. Egy biztos, ne kozmetikussal csináltasd. Szánd rá az időt, hogy keresel egy testékszerezőt.

2016. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Amíg nem látjuk az arcod, nem nagyon tudjuk megállapítani, hogy mi állna neked jól. Itt van pár kép férfiakról, akik nem ugyanúgy néznek ki, mert úgy látom, ez sokaknak meg sem fordul a fejében.


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!