Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort vegyek?

Milyen epilátort vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy epilátort, de nem vagyok jártas abban, hogy melyik márka a jó. Olvastam, hogy a többség a Braunt ajánlja, de azt hallottam, hogy az csipkedi a bőrt. A másik márka, amit néztem a philips volt, de az nem vált be sokaknál. Tudnátok nekem mondani vagy linkelni pár fajtát ebből a két márkából, ami jó?

2016. aug. 8. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi Braun van és erős,agyonborotvált szőrzetem. Ha néha epilátort használok,tökéletesen kiszedi,nem csipked,szóval nekem bevált.
2016. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Braun egyáltalán nem csipkedi a bőrt, csak bizonyos területeken ha nem feszíted szét a bőrt, becsípheti pl. hónalj, de nem jellemző. Egyenes bőrfelületen egyáltalán nem csipi a bőrt.
2016. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!