Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Huszonéves nők, ti mennyit...

Huszonéves nők, ti mennyit költötök havonta magatokra? Fodrász, kozmetikus, körmös, ruhák stb.

Figyelt kérdés

Az is érdekelne,hogy esetleg mennyi az az összeg, ami kéne,hogy mindent meg tudjatok csinálni magatokon havi szinten. És a tényleges összeg is érdekel,hogy mennyit költötök és mire.

Remélem nem túl személyes a kérdés,hiszen anonim az oldal.


2016. aug. 9. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Aki a divatmajom kategória az havi 120-200ezer között tuti elkölt!
2016. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egyedül körmöshöz járok mindig havonta.Az 4000 Ft.

Fodrászhoz kb 3havonta. Az 3000 Ft.Kozmetikushoz nem járok,saját magamnak gyantázok,de a gyanta is 2000Ft legalább.Ruhából,cipőből pl ha egy új évszak kezdődik,simán elköltök 20-30.000-et.Tehát ha feltételezzük,hogy egy hónapban van mindegyik,mert úgy jönnek össze,akkor +-39ezer körül.A sminktermékek pl ha egyszerre fogynak ki,5000+.ba,De ez sem havonta van.

2016. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4-8000
2016. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kozmetikushoz, körmöshöz nem járok, fodrászhoz 4-5 havonta és az sem a drágábbik fajta, mert csak a végéből szoktam vágatni. ruhákra és kozmetikumokra viszont elég sokat költök. ez havonta változó, de egy tizest minimum, ha épp több mindent veszek (cipő, dzseki, táska), akkor akár 50 ezer is lehet, de ez a ritkábbik eset.
2016. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajfesték havonta kb. 1500 ft

Fodrászhoz évente járok, kb. 2000 ft

Kozmetikusnál életemben nem voltam

Körmösnél sem

Ruhák: változó, jelenleg elég sok ruhám van, így csak akkor veszek újat, ha valamelyik már nem használható, illetve fehérneműt, zoknit gyakrabban, kb. 20-30 ezer ft egy évben. Ha kabát vagy bakancs kell, az természetesen rádob de a meglévőkkel elvagyok még pár évig.

Kozmetikai és tisztálkodószerek, ha összeadom ilyen 20-30 ezer egy évben de nem mindig egyszerre fogynak el.

26/L

2016. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajfesték 1000 ft/ hónap. Ennyi. Ruhákat nem veszek havonta, nem járok fodrászhoz se semmi hasonló.
2016. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nekem fodrász kb 3-4 havonta vág 3000ft

festeni itthon festem, havi szinten kb 1000ft

kozmetikumok nekem is attól függ,hogy mennyi fogyott el,szóval változó. havonta lebontva max 5000ft

ruhák szezonkor 30-40ezer is,de utána hónapokig nem veszek semmit.

körmömet magamnak csinálom, úgyhogy csak alapanyagokat kell vennem.

kozmetikusnál kb havi 2 ezret hagyok ott a szemölödköm miatt. festi és szedi 2 hetente

2016. aug. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!