Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszik a ronda emberek...

Miért hiszik a ronda emberek azt magukról, hogy szépek? Miért nincs annyi önértékelésük, hogy észrevegyék mennyire átlagon aluliak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 15:11
 1/3 anonim válasza:
84%
Szerintem ne igy probalj onbizalmat szerezni, hogy masokra azt mondod hogy ronda. Eleg nagy onertekelesi zavaraid vannak ha masok lejaratasaval probalod magad elfogadhatova tenni. Szerintem keress fel egy pszichologust. Ha segitseg kell irj. 23/F
2016. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen igazad van. De engem csak azok irritálnak akik Youtube-on papolnak a szépségápolásról, miközben meg kövérek, de azért azzal vergődnek hogy nekik pl. MAC-es sminkcuccaik vannak. Nem is értem az ilyeneknek hogy lehet egyáltalán párjuk.
2016. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most te kérdező közéjük tartozol? Én férfiként, kifejezetten csunyának tartom magam, mégis tetszem a lányoknak. Érdekes egy dolog ez. Szerintem arra gondolsz, amikor valaki csunyának születik, de akaszt magára drága cuccokat, meg jo sminket és akkor szépnek érzi magát ugye? Na a franc tudja, szerintem legbelül tudja h nem szép, mégis szeretné magát annak érezni. Dehát had higgye érezze jol magát. Meg ez a csunya dolog eléggé relativ
2016. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!