Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire sok baj van egy...

Mennyire sok baj van egy rövid frizurával?

Figyelt kérdés

Már jópár éve hosszú hajam van és kezdem unni a heti két-három majdhogynem 1 órás hajmosást. Vastag szálú és iszonyatosan sok, így nem kevés idő mire végzek, arról nem is beszélve hogy minden reggel 20 perc csak a fésülködéssel és fonással/copfozással megy el. Kiengedve nem tudom hordani mert a fele az arcomba megy.


Jól állna a rövid haj, de félek hogy elaludnám és csak még problémásabb lenne.. És akkor aztán legalább egy évig nincs visszaút. Valami ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

Ha rá kell szánnom 5-10 percet reggelente az még nem gáz.


Szerintetek megéri levágatni?



2016. aug. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Meddig ér most?
2016. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az állig érő felnyírt és a vállig érő is problémásabb volt, mint a derékig érő. Szintén rengeteg hajam van. Most hogy nem bírtam a nagy meleg miatt, inkább ritkíttattam de nem vágattam belőle.
2016. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1-es, kb a hátam közepéig
2016. aug. 11. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem is hosszú, dús hajam volt és már elég régóta le akartam vágatni, de először inkább csak vállig érőre vágattam, és azt kell mondjam, nem bántam meg.

Lehet, hogy később még rövidebbre is levágatom, de már ez is sokkal jobb, egyszerűbb kezelni, és sokféle frizurát is csinálhatsz belőle. De ha te egyből rövidre akarsz váltani, akkor hajrá :)

Egyébként visszatérve a kérdésre, szerintem nem aludnád el a hajadat :)

2016. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen rövidre ne vágasd le.Inkább olyan vállig érőre szerintem.És ritkíttasd ki.
2016. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megbánnád, ha olyan rövidre vágatnád le, és minden reggel elaludnád, szóval ezzel is van macera... Elég lenne a válladig levágatni;)
2016. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!