Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Most komolyan ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most komolyan ennyire vonzó, ha egy pasi ki van gyúrva, rövid, felnyírt frizurával?! Ez tényleg annyira alapkövetelmény?

Figyelt kérdés
Kissé nehéz megérteni ezt, hisz gyakran egyáltalán nem párosul mindez jóképűséggel, vagy bármi különösen érdekes tulajdonsággal, mégis szép és kedves lányok tucatjai tapadnak az ilyen pasikra. Én sosem tartottam különösebben fontosnak, hogy egy lánynak milyen a testalkata(ha nincs szó semmi szélsőséges esetről), vagy a stílusa. Többnyire azt szoktam hallani, hogy menjek konditerembe, meg vágassam le a hajam, stb. Átlagos testalkatom van, talán csak enyhén vékony, de inkább átlagos. Sosem szerettem beállni a sorba, és a divat szerint alakítani a külsőm. Tehát a kérdés adott, tényleg ennyire fontos ez?!

2014. márc. 9. 04:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
attól hogy valaki gyúr lehet csak ad magára és nagyon lehet okos is. csak azért irtam mert kicsit úgy vettem le hogy kb elég hogy kigyurt legyen és lehet hülye is. igazából biztos vannak olyan lányok akiknek egyezik veled a gondolkodásuk és majd összejössz egy ilyennel
2014. márc. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én igazából arra céloztam, hogy a lányok többségének az ilyen pasik jönnek be, és egyre inkább az az érzésem, ha nem vagy kigyúrva, és nem rövid, divatos a frizurád, akkor már igénytelen vagy, nem adsz magadra, pedig véleményem szerint ez nem igazán fedi a valóságot.
2014. márc. 9. 04:32
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
hát félig egyetértek veled de nem igénytelen de azért ne az elfeküdt hajjal csajozzon valaki meg a kötött pulcsiba:D
2014. márc. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem "alapkövetelmény", csak vannak nők, akiknek ez tetszik.


Egyébként tiszta jó, hogy innen tudom meg, milyen követeléseik vannak a nőknek :-) Olvastam már olyat is, hogy a vékony, vasalthajú, csőnadrágos fiúk kellenek nekünk, meg olyat is, hogy a kigyúrt kopaszok. Hát ez van. Attól, hogy eddig olyan nőkbe futottál bele, akiknek nem te kellettél, még találhatsz olyat, akinek tetszel. Ha nem szereted a divat szerint alakítani a külsődet, akkor olyan lányoknál járhatsz sikerrel, akik szintén így gondolkodnak. Akik még értékelni is fogják, hogy nem vagy tucatfigura :-)

2014. márc. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és részben osztom is a véleményetek, de itt nem az "elfeküdt haj" meg a kötött pulcsi a probléma. :D


Utolsónak: Egyébként tiszta jó, hogy innen tudom meg, milyen követeléseik vannak a nőknek :-)" - Én egy kérdést raktam fel, amit kijelentésnek venni elég merész! ;) Épp arra vagyok kíváncsi, amit te kijelentésnek vettél kérdés helyett. :) És az sem épp helytálló, hogy csupán olyan lányokba futottam, akinek nem kellettem, csupán meglátásom szerint, illetve tapasztalataim alapján egyre inkább fontossá vált a lányok számára, hogy egy pasi legyen kigyúrva(persze ez általánosítás, viszont nem alaptalan), miközben nekem semmiféle értéket nem képvisel, és nem is vágyom rá, sok értelmesebb dolog van, ami lázba hoz.

2014. márc. 9. 05:52
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Komolyan az3rt nem akarsz sportolni,edzeni nehogy "tömegcikk" legyél?
2014. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért, már leírtam. Nem szoktam semmi olyat tenni, amit nem szeretek, ha nem nélkülözhetetlen. Sportolás helyett inkább gitározom, vagy rajzolok, esetleg olvasok.
2014. márc. 9. 08:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez úgymond evolúciós ösztön. A nők biztonságérzetet keresnek és ezt többféleképp kaphatják meg. Van akinek mackós nagydarab pasi jelenti ezt, van aki a pénz és vannak olyanok is akiknek az izmos sportos külső. Tényleg nem jó ha valaki mások véleménye vagy az aktuális divat miatt sportol de a legtöbb embert hasonló okok indítják el és utána megszeretik ezt az életmódot. Emellett egy sportolóról elmondható, hogy van kitartása(nyilván nem a két hónap után koxoló gyúrós h.lyegyerekekre gondolok) és önfegyelme.
2014. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Az izmos férfitest nem divatcikk. Vagy ha igen, akkor igencsak jól bírja, mert amióta világ a világ az tetszik a nőknek. Ez nem véletlen. Te is szereted, ha egy lányról az első pillantásra meg tudod állapítani a nemét, ugyanígy a lányok is szeretik ezt.
2014. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8#-sal teljesen egyetértek

9#-est nem értem miért pontoztátok le

amúgy biztos vagyok benne, hogy rossz helyen keresgélsz. a legtöbb lány azok közül, akik kimozdulnak azoknak valóban az izmosabb magasabb(felnyírt hajú) srácok jönnek be. de tudod ez 30éve is így volt. és amilyennek te leírtad magad, az is csak egy csoport. de akkor keress a saját csoportodban olyan lány, aki neked tetszik, akinek te tetszel. hidd el, hogy rengeteg ilyen lány van. nem értem teljesen a problémádat. jó persze, ha sok csajjal akarsz gyorsan megismerkedni, sexelni egyet, akkor persze előnyösebb abba a csoportba tartozni, amit most leírtál. de szerintem nem akarsz változni, amivel persze semmi baj nincs, mert nincs is baj veled. te ilyen vagy, csak akkor olyan helyen kell keresgélni.

2014. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!