Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek a szakálla...

Lányok, szerintetek a szakállas, a borostás, a bajszos vagy a csupasz arcú férfiak a vonzóbbak?

Figyelt kérdés

Nem mint kapcsolat, csak kinézetre.

Tudtok képet linkelni? Szigorúan az arc-szőrzet érdekelne.


2016. aug. 13. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Nekem ez nagyon bejön.😊NAGYON 16/L

2016. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Borostás. Természetes rövidebb borosta tetszik igazán. Fogalmam sincs ki a pasas, a szőrszíne miatt választottam. Jobban tetszik a világosabb haj és testszőrzet.

[link]


Van párom, őt is arra buzdítom, hogy hanyagolja a borotvát.

2016. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Van akinek a csupasz ál jól de van akinek kifejezetten rosszul ál ha csupasz az arca. Viszont az borzalmas mikor csak az orr alatt van szőr. 😂

16/L

2016. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csupasz vagy kis borosta. Oké,néha lehet hosszabb borosta pár napig/hétig,de utána legyen lenyírva.

A többi ápolatlan,ijesztő.

28L (házas)

2016. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakállmániás vagyok, a borosta is rendben van, de a sűrű bajusztól kiráz a hideg. Mint minden, ez is egyénfüggő, van, aki csak borotvált arccal néz ki jól, mást el sem tudok képzelni szakáll vagy soknapos borosta nélkül.
2016. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem a teljesen babapopsi arcú srácok nem igazán jönnek be. Borosta, esetleg szakáll!

2016. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Malanana ***** válasza:

imádom a szakállat és a borostát

N

2016. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Borostás vagy sima:D
2016. aug. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sima vagy borostás tetszik

amit a 2, válaszoló linkelt, az még nagyon bejön, a hosszabb nekem már nem (van 1-2 kivétel, akinek jól áll, de alapvetően az már nem tetszik)

2016. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rövid borosta vagy csupasz :) attól függ kinek mi áll jól
2016. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!