Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma láttam két szakállas-bajszo...

Ma láttam két szakállas-bajszos nőt, szerintem borotválták is, ez mitöl lehet? Teljesen meglepődtem!

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A klimax után a nöknék is elötérbe kerülnek a férfi hormonok - és ez fokozott szörnövekedéssel is jár.
2010. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
MAAARGIT! xD
2010. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
aztakurv@ :o oké, h klimax meg szőrnövekedés stb... na de akkor már ott az arcgyanta! ki az az idióta aki borotvával esik neki az arcának NŐ létére?! jesszus...
2010. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Például, akinek nincs pénze kozmetikusra! Meg vidéken, különösen kisebb helyeken még kozmetikus sincs...
2010. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hideggyanta csíkokat is lehet használni ám, nem kell ahhoz kozmetikus :P
2010. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
huu de okosak vagytok, és arra nem gondoltok, hogy a gyantához, meg is kell hagyni a szőrszálakat, hogy letudja szedni? És akkor meg azért fujjognátok, higyjétek el, h épp elég bántó ez ezeknek az embereknek,és nem kéne itt fujjogni, örüljetek inkább hogy nektek nincs ilyen gondotok, és igen könnyebb mindennap borotválni, mert ugy annyira nem látszik, mintha megkéne hagyni a gyantához, meg az amugy se viszi le...
2010. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na ne magyarázz már! ott a szemöldök csipesz is, azzal az egész piciket is ki lehet tépkedni, és falun is megtalálható. ha valaki szőrösödik az önmagában nem baj, ha el is hanyagolja magát mellé, na az a baj.
2010. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és ha vkinek annyira sok van,hogy nem lehet csipesszel? beszélni könnyű, de megnézném,ti hogy bírnátok ki...
2010. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is van már elég kiskorom óta bajszom, és képzeld meg tudom oldani szemöldökcsipesszel, úgy h ne látszódjon. akkor más miért ne tudná? viszont ha elkezdeném borotválni, olyan lennék mint 1 pasi...
2010. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg Madonna lányát:

[link]


De akiket te láttál volt szakálluk is? Mert az azért elég durva! :@

2010. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!