Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatalos vagy nőies? Hogyan...

Fiatalos vagy nőies? Hogyan teremtsek egyensúlyt magamban?

Figyelt kérdés

Igen...a kérdés elég furcsán hangzik,de kifejtem:

Középiskolás vagyok, és már viszonylag közel állok a befejezéséhez. De ez nem is lényeges..

Alacsony vagyok, 150 cm,amit nem nagyon tudok elfogadni magamban.

Volt már rá példa,hogy először nem hitték el,hogy 17 éves vagyok, mert nincsenek túl határozott arcvonásaim.

Mondták már rám,hogy "porcelánbaba-arcom" van.

Nincs túl sok barátom és mivel szinte kivétel nélkül mindenki a magasságom alapján ítélt meg,nem is nagyon merek nyitni a többiek felé.

Nagyon utálom,hogy a mai világ felfogása szerint csak akkor lehetsz "szép,jófej,szexi" ,ha 170 centi fölött vagy és modellalkattal rendelkezel.

Ugyanakkor komolyabb és érettebb vagyok a kortársaimnál. Nőies testalkattal rendelkezem...az sem a mai divat szerint, mert széles csípőm van,vékony derekam,és E-F kosaras melleim.

Sokkal előbb értem meg mint a kortársaim,e miatt általános iskolában nem sokan barátkoztak velem.

A komolyabb dolgok érdekeltek, jól tanultam, példás volt a magatartásom.

Az egyik mostani tanárom egyszer be is szólt nekem,mert szerinte "nagymamásan" öltözködöm,fiatalosabb ruhákat is felvehetnék.

És ezt a két dolgot soha nem tudtam összeegyeztetni.

Az alacsony lányokról mindenkinek az jut eszébe,hogy "édes,mosolygós,gyerekes",de én soha nem voltam ilyen.

Ha mégis megpróbálnék nyitottabb lenni,szintén beskatulyáznának.

Hogyan egyeztessem össze a szélsőséges tulajdonságaimat?

Hogyan öltözködjek? Mit csináljak máshogy? Hogyan figyelhetnének fel rám is a fiúk?

Nem szeretném,hogy a magasságom legyen az egyetlen tulajdonságom,ami alapján megítélnek.



2016. aug. 14. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan valamivel magasabb vagyok de így is elég alacsony. Igen fiatalabbmak szoltak nézni a koromnál de a legtöbbször ez nem számít mert nyitott vagyok barátkozó... őltözködésem hááát elég sokat hordok magassarkút... Lehet úgy hangzik mintha a magasságom miatt hordanám mert hogy amúgy ilyen pici vagyok de igazából mert nőiesebbé tesz mindenkit és nagyon csinos. Illetve elegánsabb szép ruhák. Rövid szoknya vagy szűk farmer, nem sima haneü valami csinos különlegesebb felső, ilyenek :) de nnek is annak hátulütői szóva leginkább azt tudom mondani hogy a legboldogabb úgy leszel ha olyan ruhákat hordasz amikben jól érzed magad :D És akik érdemesek rá olyannak fogadnak el amilyen vagy!
2016. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na akkor jelentkezne a sorstarsad :DD en is 150 cm vagyok kb es 16 eves. De en elfogadtam es egyaltalan nem szoktak megszolni a magassagom miatt, max megjegyzik, hogy "jajj de pici vagy" :) de a 180 centis baratnomet meg azzal koszontik, hogy "hu de magas vagy". Szoval ezt nem lehet kikerulni, ami nem atlagos, azt nalunk megnezik. De ebben szerintem alapvetoen ilyen korban mar nincs rossz szandek, ez nem az also tagozat, ahol a Juliskat csufoljak, mert olyan kis pici. A testeddel meg szerintem semmi baj sincs, sot bombaalakod lehet :) nekem csak B-s melleim vannak, de az alacsony termetem miatt nagyoknak tunnek hozzam kepest.

Ja es a szeles csipo, noies, homokora alak NAGYON is szexi! Egyaltalan nem igaz, hogy a fiuknak csak a palcika csajok jonnek be, nalunk az igazi teltkarcsu lanyoknak van sikeruk, pedig nem a Holdon elek :)

A magassag meg csak egy tenyezo, nem az teszi az embert. Egy alacsony es egy magas lany is lehet alomszep meg bunronda is. Es sok fiu kifejezetten szereti az alacsony lanyokat.

Amugy meg a magas csajokrol sem csak a szexbomba jelzot lehet allitani, sot en elobb mondok egy magas, de torekeny, szende lanyt edes artatlannak, mint egy alacsony, de bombaalkatut.

Hidd el, a 150 centiddel mar pont, hogy eszrevesznek :) mosolyogj sokat, legy nyitott es kedves. Persze nem lehet mindenkinek tetszeni, de nem veluk kell foglalkozni, nekik egyszeruen mas jon be. Azt vedd eszre, akinek bejossz :D

A tanarod pedig egy igazi taplo paraszt. Nem tudom, hogy oltozkodsz, de amig nem ocsmany kozonsegesen, addig nagyon gaz megszolnia. Egyebkent en szuk farmert, kardigant, dekoltalt, de persze nem kirakatba taros topot/polot szoktam hordani, ciponek pedig telen volt egy enyhen magassarku bokacsizmam. Most nyaron inkabb sarut hordok, de emiatt egyaltalan nem erzem kevesbe noiesnek magam.

2016. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!