Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem bízok magamban?

Miért nem bízok magamban?

Figyelt kérdés
175 centi és 55 kg vagyok 90/60/90 és ez nem kamu. Derékig érő hosszu melírozott hajam van fazonra vágva általában vasalom és francia szolid műkörmöm van, minden nap használok szolid sminket is. Általában nőiesen öltözködök. A barátom oda van értem teljesen és én is érte. Mégis ugy érzem, hogy nem nézek ki jól pedig aki közelebb áll hozzám mindenki mondja hogy gyönyörű vagyok. Kitünő tanuló voltam eddig minidg a gimibe mégis félek nagyon az érettségitől és hogy nem vesznek fel az egyetemre, de mindenki bízik bennem, hogy sikerülni fog az orvosi. Miért van az, hogy én ezt nem látom és folyamatosan az alakommal vagyok elfoglalva és nem tetszek magamnak a tükörbe és miért tartom magam butának?
2010. febr. 25. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát ez jó kérdés.. ha én ilyen lennék amit te leírtál akkor én lennék a legboldogabb és legelégedettebb ember a világon...
2010. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű:mert meg akarsz felelni annak a képnek,amit szerinted a külvilág Rólad alkotott.Mert tartani akarod azt a képet,és ez rengeteg energiádat felemészti.Ezért nehéz viselni a szépséget:olykor neurotikussá tehet,és elhomályosítja a valóságot.
2010. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!