Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék változtatni valamit...

Szeretnék változtatni valamit magamon, de nemtudom mit, szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) elég komoly önbizalomhiányban szenvedek, még véletlenül sem érzem magam szépnek, aki azt mondta, neki is csak muszájból kell. Gondolván itt a rokonokra. Azért érdekes lenne, ha anya jönne velem szemben, és "kislányomterohadtrondavagy", tehát értitek mire gondolok. Egy kis személyleírás: 173cm, 58kg, 13/L, szőkésbarna,egy kicsivel hosszabb, mint vállig érő haj, Balaton színű szem (vmikor zöld, vmikor kék), lapos testalkat. A személyiségem mostanság sokat változott, és rettentően meguntam már a mostani külsőm, de fogalmam sincs mit változtassak. Másik kérdés. Mit csináljak azzal, ha pár lány ismerősöm lenéz azért, mert olyan lapos vagyok, mint egy ötéves? Valami tipp, hogy legalább optikailag ne úgy nézzek ki, mint egy deszka?

2016. aug. 15. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

azzal sajnos nem tudsz mit csinálni, ha nem nőnek a melleid és ha egyáltalán nincs, akkor optikailag sem fog nagyobbnak tűnni :/

elhiszem, hogy szar érzés :/

2016. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 éves vagy. Még csak most kezdtél serdülni. Attól, hogy most lapos vagy, még bőven van időd kikupálódni. Édesanyád, nagymama, édesapád anyukája? Ők is laposak? Mert akkor genetika, ha nem, akkor meg majd gömbölyödsz. :) Nem kell kétségbe esni, többi lánnyal meg nem kell foglalkozni, tucatliba lesz az összesből, ha már ezzel cseszegetnek.. :)


Az, hogy min változtass? Azt csak te tudhatod, hogy neked mi nem tetszik magadon.


Amúgy le merem fogadni, hogy egy helyes lány vagy, csak beérkeztél ebbe a "depis, rondavagyok, öngyi leszek" korszakba. Majd ezt is kinövöd. Én dettó ilyen voltam, csak fiúban, azt rájöttem 17 éves korom felé, hogy mégse vagyok olyan ronda, mint amilyennek beképzelem, ha a lányok hármasával jöttek utána. :) Szóval fel a fejjel.

2016. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló, pacsi :/

2. Válaszoló, akkor reménykedem majd, hát maximum anyámról örökölhetnék, a dédimet meg sajnos nem is igazán ismertem :/ köszönöm a válaszod, abszolút pozitívan hatott :)

2016. aug. 15. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!