Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andruska kérdése:

Betegesen féltékeny vagyok a baratomra.2 éve vagyunk egyutt. Nem ad nekem okot rá csak en vagyok ilyen bolond vagy nemtudom. Szeretnek ezen valtoztatni de hogyan?

Figyelt kérdés
Már arra is feltekeny vagyok ha jon szembe egy jo no.. vagy ha tv ben megy valami olyan film amiben szep,helyes no van.Elejen a baratom meg eleg csajozos, buli kiraly volt irkalt más lányokkal meg ilyesmik mikozbe mink már egyutt voltunk. Most már minden megvaltozott de bennem megmaradtak ezek a dolgok e.
2014. dec. 26. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

mink?

Saját magaddal nem vagy megelégedve, nem szereted önmagad, ezért vagy féltékeny minden szembe jövő "jó" nőre.

2014. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Szóval magadat kell rendbe hoznod, tegyél meg mindent amit csak tudsz magadért, nehogy te is leülj és azt mond nincs mit tenni ilyen vagyok el kell fogadnom magam velem ilyen volt a sors.

2014. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi el irtam mi már egyyut voltunk.. igy...hát a parom azt mondja hogy szepvagyok tetszek neki mindig megdicser csak nemtudom nagyon jo lenne ezen valtoztatni csak nehéz :( elég sokszor ossze veszunk ezen
2014. dec. 26. 22:22
 4/9 Bence_ ***** válasza:
Önbizalom hiány. Mivel nem bízol magadban ezért azt sem,hiszed el, hogy neki elég jó vagy. Ezért vagy féltékeny.
2014. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a kommenteket..lehet igazatok van nagyon szeretnék ezen változtatni mert magamat is tonkre teszem és a kapcsolatomat is..néha probálom vissza fogni magam de néha már nem megy :(
2014. dec. 26. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Nekem sincs sok önbizalmam, ugyanilyen féltékenykedéseket nyomok le(inkább nyomtam, persze még most is van), de már teszek magamért lassan 1 éve és sokat javultam.. még nem adom fel, még sok idő lesz mire sikerül elérnem amit akarok és megbékélni magammal mert elérem azt amilyen akarok lenni, de ha végig csinálod utána jobb lesz. Csak elkezdeni nehéz és még van egy pont amikor majdnem feladod, de olyankor sem szabad :) Kezd el és legyen kitartásod, nagyon jót tesz belül és kívül is. :)

2014. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és persze közben sem könnyű, de erőt adhat az, hogy csinálod és teszel magadért.
2014. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megprobalok mindent megtenni,hogy ez változzon nemfogok ilyeneket figyelmbe venni hogy ha valami helyes no lesz valahol és remelem menni fog :) nemfogok idegeskedni ezen
2014. dec. 26. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig pont hogy a te esetedben nem onbizalom hianyrol van szo, hanem arrol hogy a kedves parod eljatszotta a bizalmad az o iranyaba azzal, hogy olyan dolgokat tett a kapcsolatotok alatt, ami a te ertekrendedben mar hutlensegnek szamit. Hiaba valtozott meg, ha mar megtörtént az hogy fajdalmat okozott. Ez a tuske pedig vagy elmulik vagy nem.
2017. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!